UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Słuchaj Magdaleno, jeżeli stał samochód w środku I TO W KORKU to policja nawet gdyby zobaczyła przed wypadkiem, że kierowca rozmawia przez telefon i jednocześnie się maluje to nawet by w takiej sytuacji nie zareagowała. Jedyna opcja żeby Pani która prowadziła środkowy samochód i obiła dwa samochody - PRZED SOBA I ZA SOBA - to by musiała cofać i nagle ruszyć do przodu(bądź odwrotnie). Czy to właśnie próbujesz przekazać ludziom swymi komentarzami?(już pomijając, że czwartoklasista w lepiej potrafi pisać) Czy może bronisz w głupi sposób bo to rodzinka/znajomy?
  • (Czwaroklasista w lepiej potrafi pisać ) widzę ze tak samo jak i ja nie zwracasz uwagi jak piszesz ;) miłego dnia i dumania jak to bylo , ja tam byłam wiec nie muszę się zastanawiać !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Magdalenaaa(2017-11-30)
  • Zaraz, powoli. Czy policja ustaliła winnego? W/g tego, co pisze magdalena, sprawców może być dwuch . Najpierw środkowe auto uderza w pierwsze, a na to najerzdza BMW. Bez winy pozostaje taxówlarz (aż dziwne)
Reklama