Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoś zdjęcie do elbląskiego kalendarza

Urząd Miejski organizuje konkurs fotograficzny pn. „Kalendarz - Elbląg 2012”, którego celem jest wybranie najpiękniejszych, emanujących siłą przekazu zdjęć Elbląga i ludzi tu żyjących. Wybrane zdjęcia zamieszczone zostaną w kalendarzu miejskim na 2012 rok. Termin nadsyłania prac mija 31 października.

Każdy może zgłosić maksymalnie pięć zdjęć, o wymaganych parametrach:
     rozdzielczość: min 300 dpi;
     format: JPG (bez kompresji) lub TIF.
     Zdjęcia zapisane na płycie CD (podpisanej imieniem i nazwiskiem) wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć w zaklejonej kopercie opatrzonej dopiskiem: Konkurs fotograficzny pn. „Kalendarz - Elbląg 2012” bezpośrednio bądź listownie do Urzędu Miejskiego w Elblągu (pokój 100) do 31 października do godz. 10.
     Zwycięzca konkursu – autor najlepszego zdjęcia otrzyma tytuł Laureata Konkursu fotograficznego pn. „Kalendarz Elbląg - 2012” oraz nagrodę pieniężną w wysokości 400 złotych.
     Najlepsze zdjęcie wraz z podpisem autora zostanie okładką i jedną ze stron „Kalendarza Elbląg - 2012”.
     Komisja konkursowa przewiduje przyznanie wyróżnień dla uczestników. Autorzy zdjęć wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe w postaci gadżetów, a wyróżnione zdjęcia zostaną opublikowane w kalendarzu.
     Regulamin konkursu dostępny jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie organizatora, a także na stronie internetowej www.elblag.eu
Kamil Czyżak, biuro prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Kalendarz jest tylko jeden portelu, raszta to zabawa dla dzieci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  doniok(2011-10-17)
 • ciche podebranie pomysłu od lat realizowanego przez Portel
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-10-17)
 • Świetny sposób na tanie pozyskanie zdjęć. Szczególnie w kontekście takiego oto wpisu w regulaminie "Przesłane zdjęcia nie będą zwracane. Uczestnik Konkursu zgłaszający prace poprzez fakt przystąpienia do Konkursu wyraża zgodę na to, iż z dniem przekazania organizatorowi zdjęć przenosi nieodpłatnie na Organizatora wszelkie majątkowe prawa autorskie na wszelkich polach eksploatacji, w tym do wydawania i rozpowszechniania prac bez konieczności zapłaty dodatkowego wynagrodzenia". A nie łatwiej wywiesić na Portelu ogłoszenie "Kupię fotografie za psie pieniądze, nie przyjmuje reklamacji". Tak na marginesie skąd w Urzędzie przekonanie, że wszyscy dysponują oprogramowanie Microsoftu? Nie można było tego regulaminu zamieścić w jakimś otwartym formacie? Albo w PDFie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-10-17)
 • ja zgłaszam zdjecie tuska, kaczynskiego, palikota i nowaczyka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-10-17)
 • Kalendarzu, kalendarzu ZGŁASZAM SIĘ !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  07 zgłoś się(2011-10-17)
 • Proponuje stworzyć przynajmniej część kalendarza ze zdjęć elbląskich panów żuli. albo na przykład kalendarz pt. ludzie Elbląga, a więc elbląscy panowie tuzowie na przemian z panami żulami. gwarantuję ekspresję zdjęć i sprzedaż pełnego nakładu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  j23(2011-10-18)
 • Może jakieś ciekawe fotki naszych samorządowców i elit "intelektualny" prominentów w ciekawych sytuacjach na przykład na plaży w Piaskach?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  nudysta(2011-10-28)
 • Przepiękny kalendarz ma już nasze Muzeum !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2011-10-29)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne CHRISTIAN LACROIX
Okulary korekcyjne EVA MINGE
OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne EVA MINGE