UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie mam zwyczaju dodawać komentarzy ale w tej konkretniej sytuacji mam jedno zdanie pi....cie głupoty stara w domu, chłop umiera w piwnicy ,co z tego że był alkoholikiem,czy wiecie co was w życiu czeka , właśnie to jest społeczna znieczulica,bo co jest pijany ,czyli pomoc mu się nie należy niech umiera jak zwierzę w piwnicy,ogólnie straż miejska wykazała sie absolutnym barkiem człowieczeństwa jak zwykle są tam gdzie ich nikt nie prosi ale jak trzeba coś konkretnego zrobić to ręce rozkładają,co tu jeszcze dodać......nasze podatki idą na ludzi którzy są w ogóle nam nie potrzebni.Z całym szacunkiem IceMan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    15
    iceman 1(2014-12-02)
  • I ty nic nie wiesz. .. bo ten czlowiek byl dawno po rozwodzie wiec sie nie wypowiadal smierdzial tylko nicnie robil a jego byla zona ciezko chora. .. .totalne zero wypowiadaja sie. ludzie ktorzy nie znaja sytuacjii !
  • ja nie znam calkowicie ale wspolczuje tylko bylej zonie, bo teraz niektorzy ja obwiniaja. ja mam alkoholika a raczej mialam w domu, niedlugo sie rozwodze tez, bo z takim kims nie da sie zyc, alkoholcy nie dosc ze wykanczaja siebie to i cala rodzine i wszystkich wokol.
Reklama