UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiany na liniach komunikacji miejskiej podczas Dni Elbląga

 
Elbląg, Zmiany na liniach komunikacji miejskiej podczas Dni Elbląga
fot. arch.portEl
Reklama

W związku z imprezami podczas Dni Elbląga i wyłączeniem z ruchu fragmentu ul. Warszawskiej, w piątek (23 czerwca) od godz. 16 i w sobotę (24 czerwca) od godz. 15 autobusy na liniach nr 14 i 21 będą kursowały po częściowo zmienionej trasie.

Linia nr 14 (piątek i sobota)
       - kierunek dworzec – od ul. Orlej, przez ul. Stawidłową, Radomską, Trasę UE, Brzeską, Robotniczą, Pocztową, Armii Krajowej, dalej po stałej trasie;
       - kierunek Ogólna – od ul. Armii Krajowej, przez ul. Pocztową, Robotniczą, Brzeską, Trasę UE, Radomską, Stawidłową, Orlą, Nowodworską, dalej po stałej trasie.
      
       Linia nr 21 (piątek)
       - w kierunku pl. Słowiańskiego – od ul. Radomskiej, przez Trasę UE, Brzeską, Robotniczą, Pocztową, do pl. Słowiańskiego;
       - w kierunku Bielnika – od pl. Słowiańskiego, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, Pocztową, Robotniczą, Brzeską, Trasę UE, Radomską, dalej po stałej trasie.
      
       Wieczorne dodatkowe kursy tramwajów
       Aby ułatwić powrót z imprezy pn. Dni Elbląga, 23 i 24 czerwca (piątek i sobota) zostaną wykonane dodatkowe kursy tramwajów z pl. Słowiańskiego:
       - ok. 23:20 - do pętli Druska;
       - ok. 23:25 - do pętli Ogólna, przez ul. Dąbka.
      
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama