UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • JAK WEJDZIE WILK TO WRAZ Z WIĘKSZOŚCIĄ W RADZIE MIASTA PRZEGŁOSUJE WSZYSTKO ! I DOBRZE I ŻLE BO MOŻNA WIELE ZAŁATWIĆ ALE I WSZYSTKO ZNISZCZYĆ. .. ot taka dyktatura ! JEŚLI WYGRA WROBLEWSKI BĘDZIE OSAMOTNIONY W DECYZJACH I BĘDZIEMY SŁYSZEĆ CHCĘ ALE NIE MOGĘ. .. i cóż po tej władzy ? Wilk był tylko rok i nie zawalił BO co z tego że chciał skoro większość zdecydowała inaczej. Wróblewski mowi że walczyl o kasę a gdzie ta kasa jest ! Był u władzy ponad 10 lat i nie czuje się współwinny zadłuzenia miasta ! A WIĘC MAMY DYLEMAT CZY PREZYDENT PARTYJNY CZY NAS LUDZI GŁOSUJĄCYCH ! NIE CIERPIE KACZYŃSKIEGO I PRZEZ NIEGO BUDZI SIĘ NIECHĘĆ DO WILKA ALE CZAS DAĆ CAŁĄ WŁADZE JEDNYM I JEDNYCH BĘDZIEMY ROZLICZAĆ ! nie łączy mnie żadna partia lecz wzajemna zgoda !
  • Do: los7.Masz rację, ale myślę, że jak wygra Wilk, będziemy tego mocno żałowali. Wspomnisz moje słowa. .. .Coś o tym wiem niestety. ..
  • otóż to. Prawie wszyscy wiedzą i milczą. Szkoda, że przy nazwiskach kandydatów nie ma ich zyciorysu, ich dokonan na polu zawodowym i społecznym.
Reklama