Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zobacz, o czym dyskutowali radni

Rek

Podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej po raz pierwszy w historii elbląskiego samorządu radni nie udzielili absolutorium prezydentowi. Podjęli także decyzję w sprawie połączenia miejskich szpitali. Zobacz zapis wideo transmisji, przygotowany przez Telewizję Elbląską. 

 
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • I znowu zalane drogi a to już tragedia!Kałuże od pobocza do pobocza. Co ja mówię przecież poboczy nie ma tylko zarośnięta trawą kupa ziemi. I dlatego woda nie spływa a potem rozsadza asfalt. Kiedy ścinka poboczy(nie trawy)? W Polsce już robią ale u nas jak zwykle nie ma kasy bo trzeba na podwyżki radnym dać. Kiedy się wreszcie wezmą drogowcy za pobocza?!?!?!??!?!?!?!?! Trzeba je ściąć a nie tylko kosić trawę. Wstyd na cała Polskę. 501,502 i inne drogi to tragedia wszędzie kałuże i popękany asfalt!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  Chrońmy_a_nie_remontujmy_drogi(2016-06-23)
 • Stanowczo żądam petycji w sprawie przyspieszenia budowy Kanału-Przekopu!!!!! Wszystkie partie są "ZA" i co? Nic sie nie dzieje!!!!! Kogo sie boicie, macie w sejmie posła, w senacie senatora i co?!?!?!??!??!?!!?!? Następnym razem wybierzemy KOD i Razem!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 3
  (2016-06-23)
 • Żadnego Łączenia szpitali!!!!! Trzeba zwalczyć przyczynę problemów a nie tylko skutek!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 6
  (2016-06-23)
 • Niech sie lepiej zajmą: wyciekami kasy : a) z "szarej strefy", b) kominów, c) karuzeli VAT, d) kumoterstwa i zwykłego złodziejstwa. d) z "fali migracyjnej gęsiarek". e) na dotacjach bankrutujących "gadzinówek". f) nie większe podatki, a większy obrót czyni zysk. itp idt. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2016-06-23)
 • Chłopaki z CBA już się pytali kiedy wchodzą na Elbląg. Podobno im więcej machlojów i szwindli znajdą tym wyższe dostają premie. CBA zatrudnia coraz więcej prawników i informatyków do rozpracowywania afer.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 2
  27latnatoczekałem(2016-06-23)
 • Jeśli przejdzie połączenie to jak mi Bóg miły bez referendum odwoławczego sie nie odbędzie - a to nie jest trudne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 6
  (2016-06-23)
 • To, że sesja rady miasta odbędzie się na "żywo " jest gwarancją, że i radni wyjątkowo się ożywią. Tylko na jak długo i z jakim skutkiem ? Tego nie wie nikt.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  ck.(2016-06-23)
 • Referendum w sprawie odwołania organu stanowiącego jednostki samorządu terytorialnego Inicjator referendum w sprawie odwołania organu stanowiącego jednostki samorządu terytorialnego przekazuje na piśmie, komisarzowi wyborczemu, wniosek mieszkańców wraz z informacją o spełnieniu obowiązków wskazanych wcześniej. Komisarz wyborczy niezwłocznie potwierdza na piśmie otrzymanie wniosku. Komisarz wyborczy zwraca inicjatorowi referendum lub jego pełnomocnikowi wniosek zawierający uchybienia i wyznacza 14 dni do ich usunięcia. Komisarz wyborczy odrzuca wniosek o przeprowadzenie referendum, w którym stwierdził nie dające się usunąć uchybienia. Postanowienie o odrzuceniu wniosku przekazuje się niezwłocznie inicjatorowi referendum lub jego pełnomocnikowi. Komisarz wyborczy wydaje postanowienie o przeprowadzeniu referendum lub odrzuceniu wniosku nie później niż w ciągu 30 dni od dnia jego złożenia. Na postanowienie komisarza wyborczego odrzucające wniosek o przeprowadzenie referendum, a także w przypadku niedotrzymania przez komisarza terminu, inicjatorowi referendum służy skarga do NSA w terminie 14 dni od dnia doręczenia postanowienia. NSA rozpatruje skargę w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia. Wyrok sądu jest ostateczny. Wyrok sądu uwzględniający skargę zastępuje postanowienie komisarza wyborczego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 5
  (2016-06-23)
 • Po co radni coś co można załatwić w rozmowie z Dyrektorem Departamentu ubierają w interpelacje. Przecież to można skutecznie załatwić pomiędzy sesjami. To mi wygląda po prostu na lans, a nie na skuteczne załatwianie spraw mieszkańców. Na każdej sesji nowa interpelacja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 2
  (2016-06-23)
 • A pan radny co siedzi przy pani Sałacie ten młody to cały czas się zajmuje swoja komórką, czy to przystoi?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5 0
  (2016-06-23)
 • sprawdza na kalkulatorze czy pani nie kłamie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  (2016-06-23)
 • dlaczego wszystkie miasta w Polsce sa zadłużone?????!!!!! I jeszcze biora kredyty w Prowidentach i innych chwilówkach!!!!!Zadłużaja miasto i nas jako mieszkańców!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  (2016-06-23)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Płyn Hayne
Okulary korekcyjne CHRISTIAN LACROIX
Okulary korekcyjne EVA MINGE