UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zygmuś i @Glosrozsadku1 - nie wiem jak wy, ale ja tam na wiadukcie wzdłuż ścieżki rowerowej widzę chodnik, ba nawet przejście dla pieszych jest.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Zennon.(2018-09-19)
  • Czyli piesi maja się wspinac i szukać chodnika na wiadukcie? Wyobrażasz sobie starszych ludzi w takiej sytuacji?, czy matki z dzieckiem i wózkiem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Glosrozsadku1(2018-09-19)
  • @Glosrozsadku1 - Ale jak szukać, jak on tam będzie normalnie wytyczony i połączony z tym przy Grunwaldzkiej (przy McDonalds). Ba, wspinać się też szczególnie nie będzie ciężko, bo podejście i zejście nie będzie wcale strome, a łagodne. Docelowo będzie tunel, do którego też trzeba będzie wejść i wyjść, więc twoi starsi ludzie też nie będą mieli dużo łatwiej, a póki co będzie się chodziło chodnikiem po wiadukcie. I nie miej do mnie pretensji, ja tylko rzeczowo odpowiedziałem na twoje bezsensowne pytanie. Tak, bezsensowne, bo wystarczyło spojrzeć na film przed zadaniem tego bezsensownego pytania i byś wszystko wiedział.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Zennon.(2018-09-19)
Reklama