UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Obserwator - Jakim filarem? Przecież ja cały czas piszę o chodniku na wiadukcie (wzdłuż ścieżki rowerowej). Oczywiście jak ktoś bardzo chce, to i koło dworca przez tory może przechodzić, ale bezpieczniej i łatwiej będzie po wiadukcie).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Zennon.(2018-09-19)
  • Zejdź na ziemię, nikt nie będzie wspinal się na wiadukt skoro obok będzie dzikie przejście. Co z niepełnosprawnymi. W innych miastach np. Bielsku Białej są windy. Każesz im wyjeżdżać na wiadukt? Zobacz co się dzieje na Nowowiejskiej. Pourywali blachy z plotu i to w centrum miasta tkz. Regal Park, by skrócić sobie o 100 m dojście do bloków, czy biedronki. Rozumiem, że jesteś fanem obecnego prezydenta. Ale jak ktoś tu celnie napisał to nie jest prezent, to są nasze pieniądze, tak więc bubel należy pietnowac. Jakchs realnych planów na budowę tunelu nie ma. Prezydent oszczędza na wszystkim co może, nikt nie będzie robił go za pół darmo. A więc znając życie tak już zostanie. Na to zgody nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Obserwator(2018-09-19)
  • @Obserwator - Echhhh. .. czepiasz się człowieku na siłę, byle się czegoś czepić, nie ważne czy z sensem, czy bez. Po pierwsze - jakie wspinał? Nie widzisz jak łagodnie, bo na długim odcinku następuje wejście na wiadukt z każdej strony? Przecież jak będzie tunel, to też żeby z niego wyjść, to będziesz musiał się "wspinać". Pomyśl. Po drugie - jak ludziom będzie prościej i wygodniej przechodzić dzikim przejściem, to nawet tunel niewiele zmieni. Przecież długość drogi do przejścia praktycznie się nie zmienia. Owszem, windy dla niepełnosprawnych to dobra sprawa, ale znając życie, to będą sprawnie działały na początku, a później będzie z tym różnie, więc niepełnosprawnemu nawet będzie wygodniej przejechać wiaduktem niż męczyć się ze schodami w tunelu. Po trzecie nie jestem fanem żadnego polityka, głęboko w d**ie mam politykę, jestem jedynie fanem logicznego myślenia i przeciwnikiem ludzi narzekających bez sensu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Zennon.(2018-09-19)
Reklama