UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bo rodzina to jest siła

 
Elbląg, Witold Wróblewski i kandydatki do Rady Miejskiej z jego jego komitetu wyborczego
Witold Wróblewski i kandydatki do Rady Miejskiej z jego jego komitetu wyborczego (fot. Anna Dembińska)

Taki kurs wyborczy trzyma Witold Wróblewski i w otoczeniu kobiet snuje wizję miasta przyjaznego rodzinie. Chwali się również tym, że prawie połowa kandydatów na radnych na jego listach to panie. - W każdym domu filarem jest kobieta, która wspiera i łączy całą rodzinę - nie szczędzi miłych słów, bo ma o co walczyć. W Elblągu 51 tys. wyborców to kobiety.

Na ostatniej prostej Witold Wróblewski zorganizował konferencję prasową w towarzystwie kandydatek do Rady Miejskiej oraz pań z komitetu poparcia.
       - Na naszych listach wyborczych, na 35 kandydatów 17 to panie - cieszył się kandydat na prezydenta Elbląga. - Próg minimalny wynosi 40 proc., a my mamy prawie 50. Panie zajmują eksponowane miejsca na listach wyborczych. Cieszy mnie, że odniosły sukces i chcą nadal pracować na rzecz naszego miasta.
       - W każdym domu filarem jest kobieta, ona wspiera i łączy całą rodzinę - podkreślał Witold Wróblewski. - W naszym mieście jest 51 tys. 9 kobiet w wieku pow. 18 lat, czyli w wieku, w którym mogą brać czynny udział w wyborach.
       No więc jest o co/o kogo walczyć. Walka o rzad kobiecy dusz (a raczej podpisów) trwa.
       - Szczęście w rodzinie przekłada się wprost na energię działania - zachwalał Witold Wróblewski. - Żeby zapewnić szczęście wszystkim rodzinom w mieście to nasze dzieci muszą być radosne, młodzież spełniona, a zatrudnieni zadowoleni. Taki jest nasz program.
       Jak to osiągnąć? Kandydat na prezydenta Elbląga wskazuje: uruchomienie w szpitalach miejskiego kampanii profilaktycznych połączonych z badaniami dla różnych grup wiekowych, mieszkania do młodych w TBS - By młodzi w naszym mieście mogli zakładać rodziny i budować swoją przyszłość - uzupełniał Witold Wróblewski. I wskazywał dalej na: darmowe żłobki, rozszerzenie oferty pomocy społecznej o tzw. opiekę wytchnieniową dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, wreszcie na szereg inwestycji o charakterze rekreacyjnym dedykowanych rodzinie.
       - W parku Dolinka przygotowaliśmy stosowny projekt i czekamy na rozstrzygnięcie konkursu. Często słyszę, że w Pasłęku powstał znakomity park zabaw. Tam kosztował milion złotych, nasz będzie za 10 mln zł - zapowiedział.
       Panie również zabrały głos, podkreślając, że coraz chętniej korzystają z czynnego prawa wyborczego i kandydują. Chcą zawalczyć o miasto bezpieczne, dobrze zaprojektowane, stabilne gospodarczo i finansowo. Chcą, by ich dzieci tu budowały swoją przyszłość. No i doczekać się wnuków.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama