UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Parytety, komisje i buta pisowska jaką ogladam w sejmie mam nadzieje iż nie pojawi się w Radzie Miasta. Tak smętna muzyka chcącego. .. ale jak mają większość to dopiero HUCPA!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    troll2018(2018-11-05)
  • @troll2018 - Dziad znów podnosi łep, co ci powiedziałam stary worze, czerwony wieśmaku, gorszego buca od Wróbla nie widziałam, ten to ma dopiero butę. a co ty myślałeś że jesteście nie do ruszenia czerwone gnidy, rosyjskie pomioty, myśleliście, że zrobicie ze wszystkich dziadów a wy się będziecie nosić się w złocie, ruskie dziady. Pis Trollu zostaw w spokoju i nie myśl sobie, że jak się pozbyliście go z Elblaga to tak będzie w całej Polsce. Uważaj rusku będę ślidzic twoje wpisy wszędzie. W Radzie Miasta teraz się będzie działo dopiero, zobaczysz.
  • "Dziad znów podnosi łep, co ci powiedziałam stary worze" Jesteś prostakiem, jeśli piszesz "łep" pisze się "łeb". Dzięki takim marnym prostakom PIS przegrywa wybory, To Twoja wina, ze taki był wynik wyborów. Jesteś prostakiem.
  • Prostak jest w stanie przyznać się do błędu, no faktycznie jest błąd :-) natomiast, że PIS przegrał wybory to ja pierwszy raz słyszę, chyba, że ci chodzi tu o Elbląg i że stracił większość. Więc nie pisz bzdur wyssanych z palucha, tylko szykuj się na podwyżki mediów :-) Ponieważ Wróbel już szykuje ustawę o podwyżce śmieci i wody, do tej pory było to skutecznie blokowane, ale. .. .skoro ruska "inteligencja" uznała, że blokowanie podwyżek to jest rzucanie kłód pod nogi Wróblowi, to cieszę się że będą spijali śmietankę z piwa które nawarzyli :-)
  • uchwałę :-) znów błąd prostak przyznaje się do błędu, a ty nadal szykuj się do podwyżek :-)
  • Ciekawe czy większe od podwyżek po wygranej PIS, 3 lata temu. Nauczeni jesteście ludziom w głowach mieszać. politruki.
Reklama