UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • haahah. .. zawsze jak czytam tytuł artykułu, pomijam jego treść i koncentruję się na komentarzach. :)) przynajmniej pośmiać się można :)) nie wiedziałem że matka ziemia takich i. .. w nosi na sobie. No cóż, za Wróblewskiego przynajmniej coś się dzieje, kładka na Zatorze była potrzebna i zamiast gadania i obietnic została po prostu zrobiona. Rondo na Grottgera/ Łęczyckiej także. Ktoś wspominał o najwyższym budynku przy Nowowiejskiej? A czy to prezydent buduje budynki czy firmy? Oświetlenie stadionu. .. chcieliście? To macie. Pan Wilk hmm. .. pomyślmy. .. 20 metrów dziurawego asfaltu na lotnisku. .. .hmm co tu jeszcze. .. przeciekający basen przy Moniuszki. .. acha no i usunięcie projektu budowy ronda na Grottgera i Łęczyckiej oraz rezygnacja z drogi prowadzącej do Kościuszki by odciążyć Bema. .. .ktoś wspominał o alkoholizmie Wróblewskiego. .. niech każdy spojrzy na siebie, mnie nie obchodzi co on robi w wolnym czasie, ja wymagam by miasto było sprawnie zarządzane. Ktoś wspominał o przekopie. .. prezydent miasta ma kopać? Przepraszam bardzo ale przekop ma być w gminie Krynica Morska, ba! powiat Nowy Dwór Gdański. .. mało tego województwo pomorskie! ehhh jak ja lubię czytać te wasze komentarze :)) ooo i jeszcze najważniejsze. .. :)) PO i komuchy, dziwne porównanie bacząc iż to w PiS jest pełno dawnych aparatczyków :)) w PO nie znam żadnego
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    7
    Art:)(2018-10-23)
  • A ile ten wił rządził 2 lata? Zastanów się co wypisujesz, usprawiedliwiasz alkoholizm. Patologia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Obserwator(2018-10-23)
Reklama