UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PiS pyta i wpada z wizytą

 
Elbląg, PiS pyta i wpada z wizytą
PiS czeka na pomysły elblążan (fot. Michał Skroboszewski)

Prawo i Sprawiedliwość chce wiedzieć, jakie pomysły na Elbląg mają jego mieszkańcy i dlatego zachęca do wypełniania ankiet. - Zawsze programy budowane są przez sztaby wyborcze, które wiedzą najlepiej, czego mieszkańcy oczekują. Nie zawsze to się sprawdza więc przyjęliśmy inne rozwiązanie – wyjaśnia Jerzy Wilk, kandydat na prezydenta Elbląga. PiS stawia na kontakt bezpośredni, dlatego możemy się również spodziewać, że kandydaci na radnych zapukają do naszych drzwi.

„Elbląg pełen pomysłów” to projekt Prawa i Sprawiedliwości, który ma pomóc stworzyć program, z jakim partia pójdzie do wyborów samorządowych.
     - My program mamy, ale chcemy go wzbogacić o pomysły elblążan – zapewnia Marek Pruszak, przewodniczący Rady Miejskiej.
     A radny Rafał Traks dodaje: - Naszym zadaniem jest słuchać mieszkańców. Chcemy dbać o interes miasta, ale we współpracy z mieszkańcami, żebyśmy mogli być narzędziami w ich rękach.
     Projekt konsultacyjny zakłada, że elblążanie będą wypełniać ankiety, odpowiadać na pytania, kreślić własne pomysły, a następnie wrzucać je do urn umieszczonych w 10 punktach na terenie miasta.
     - Przygotowaliśmy 9 pytań z różnych dziedzin funkcjonowania miasta m.in. z działania komunikacji miejskiej, stanu infrastruktury drogowej, bezpieczeństwa, pracy, edukacji, turystyki, pytamy również o to, w jakim kierunku miasto ma się rozwijać – wyjaśnia Rafał Traks. - Ankieta będzie również dostępna na profilu facebookowym Elbląg pełen pomysłów.
     Ankiety będzie można oddawać do 15 września. Po tym czasie PiS je przeanalizuje i najlepsze (zdaniem członków i sympatyków) pomysły włączy do swojego programu wyborczego, a ten przedstawi publicznie. Wtedy również poznamy kandydatów na miejskich radnych.
     Prawo i Sprawiedliwość nie poprzestanie na korespondencyjnym kontakcie z elblążanami. Możemy spodziewać się wizyty kandydata na radnego ... we własnym domu.
     - Będziemy także prowadzili kampanię bezpośrednią door - to - door, czyli kandydaci na radnych oraz członkowie i sympatycy PiS będą odwiedzali domy mieszkańców – nie tylko czekamy na mieszkańców, ale i do nich wychodzimy – zapowiada radny Traks. - Będziemy też organizować spotkania otwarte, a najbliższe w przyszłym tygodniu.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE
okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada