UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pani Marto jest Pani młodą i utalentowaną osobą. Proszę pamiętać, że dyscyplina sportu, którą Pani uprawia nie jest tak popularna jak piłka nożna, z którą żadna władza nie będzie się kopać. Popierajac kogokolwiek przykleja Pani sobie łatkę na całe życie. Następny włodarz, który jeśli nawet nie teraz, kiedyś nastanie i proszę mi uwierzyć, że będzie doskonale pamiętał kogo Pani popierała. Liczę na wyczucie Pani oraz rodziców, którzy zapewne mają większe doświadczenie życiowe i nie pozwolą na to by usiadła Pani w gronie osób, które karierę zawodową niebawem zakończą bądź już dawno powinni to zrobić. Niech zgodnie z duchem sportowca ciągnie Pani do góry dzieci i młodzież, a nie wypalonych zawodowo polityków. Taka dobra rada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Sport bez polityki(2018-08-21)
  • Witam! Zgadzam się z tym. Niestety moje nazwisko zostało użyte bez mojej wiedzy ani zgody. Jako młody sportowiec ostatnią rzeczą w jaką powinnam ingerować są sprawy polityczne. Reprezentuje miasto czyli Elbląg a nie konkretne osoby. Sprawa nie pozostała bez odzewu zapewniono mnie o usunięciu mojego nazwiska ze wszystkich list i artykułów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Marta Witkowska (2018-08-21)
Reklama