UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Aurelka84 - Ale ja nie proponuję budowy garażowca na Skwerze Ofiar Sprawy Elbląskiej, tylko obok - w kwartale między ulicami Robotniczą a Bożego Ciała, tam gdzie dziś jest rozdeptany trawnik, zamknięty szalet a częściowo parking strzeżony. Garażowiec to tylko jeden z elementów mojej propozycji, o której już kiedyś pisałem podczas dyskusji o (chorej;) koncepcji garażowca na Starówce - miejsca do parkowania na wyższych kondygnacjach, na dole punkty usługowo-handlowe, które w pierwszej kolejności miałyby finansować ten projekt. Do tego preferencyjne stawki abonamentowe dla okolicznych mieszkańców oraz pracowników zakładów i zakaz ruchu (poza "obwodnicą" przy ul. Wałowej/Wodnej) na Starówce zapewniłyby skuteczne finansowanie inwestycji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2018-10-12)
  • Oczywiście budowa garażowca na Starówce zamiast odbudowy kamienic to pomysł chory, natomiast jeśli chodzi o wskazaną przez Pana lokalizację to czy ten parking płatny i jego tereny nie należą do prywatnego właściciela?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gienek (2018-10-12)
  • Natomiast jeśli chodzi o lokale usługowe to już dzisiaj na Starówce wiele miejsc świeci pustkami, wystarczy spojrzeć na ulicę Wigilijną, niedawno zamknięto kolejny lokal, jakoś przedsiębiorcy nie inwestują tutaj, bo czynsze są drogie, a klientów mało.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gienek (2018-10-12)
  • RobertKoliński @Gienek - Teren jest w dzierżawie, można ją spokojnie wypowiedzieć na okoliczność takiej inwestycji. Do tego, ja nie mówię o jakichś mini-lokalach czy pubach - w takim miejscu i w takiej lokalizacji będzie można umieścić spokojnie całkiem spore sklepy, lokale usługowe i handlowe. A skoro czynsze na Starówce są zaporowe, to właśnie większa podaż powierzchni powinna je zbić, prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    RobertKoliński(2018-10-12)
Reklama