Czwartek 15-11-2018, imieniny Alberta, Leopolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Zobacz, kto ile dostał głosów

 
Elbląg, Zobacz, kto ile dostał głosów (fot. Anna Dembińska)
Rek

166 osób walczyło o 25 mandatów w elbląskiej Radzie Miejskiej. Wczoraj informowaliśmy, komu się udało zostać radnym, dzisiaj publikujemy szczegółowe wyniki głosowania na każdego kandydata.

Oto szczegółowe wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Elblągu:
     
     Okręg nr 1

     
     Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
     
MISSAN Michał Piotr 1283
     TURLEJ Robert 1201
     KOZIOŁ Mirosława 152
     DZIEWAŁTOWSKI-GINTOWT Juliusz 236
     ASZTĘBORSKA Iwona 71
     NOWIK Iwona 63
     NOWAK Teresa 75
     
     SLD
     RUDNICKI Wojciech Grzegorz 575
     CHARŁAMPOWICZ Małgorzata 61
     JEDYNAK Jerzy 100
     SOBECKA Alicja 86
     WIEWIÓRKA Wiesław 26
     GORYSZEWSKA Teresa 89
     TOMCZYŃSKI Stanisław Jan 67
     
     Kukiz 15
     
REMBELSKI Stefan Bolesław 221
     KUCHARCZUK Genowefa Wiesława 26
     SOŁTYSIK Żaneta Anna 45
     FREDA Andrzej 36
     PARZONKO Anna Danuta 36
     
     Zjednoczona Prawica, PiS
     
TRAKS Rafał 898
     KOBIELA Renata Małgorzata 247
     DOMERACKI Jacek Leon 189
     KOŁODZIEJSKI Mateusz 107
     PĘDZISZ Jerzy Andrzej 182
     PRUSIECKA Marzena Gabriela 346
     SAŁATA Halina Maria 736
     
     KWW Witolda Wróblewskiego
     
MIKULSKA Iwona Katarzyna 997
     URBANIAK Krystyna 132
     SIKUT Maciej 116
     OWCZAREK Alina 104
     WILK Leszek 111
     PUŹMIROWSKA Lucyna Ilona 89
     LITKOWSKI Krzysztof Jan 109
     
     Okręg nr 2
     

     Koalicja Obywatelska
     
BALBUZA Cezary 932
     ADAMOWICZ Małgorzata 958
     SMOLIŃSKA Jolanta Maria 288
     NAKONOWSKI Roman 680
     DRÓZDA-KULKOWSKA Marta 266
     STRZELEC Witold 352
     ZIĘTKOWSKA Elżbieta Barbara 134
     
     SLD
     PIETRASZKIEWICZ Iwona Barbara 237
     KLIM Ryszard 423
     KARNECKA Bożena 57
     ZABŁOCKI Paweł 112
     WNĘK Marek Ludwik 65
     MILANOWSKA Mirosława Ewa 35
     KACPRZAK Tadeusz Andrzej 39
     
     Kukiz 15
     
DĄBROWSKA Ewa Alicja 236
     HOFMAN Krzysztof 105
     LEWANDOWSKI Janusz Marian 58
     GOZDEK Kazimierz Tadeusz 17
     PROCAJŁO-ŁUTAJ Mirela Małgorzata 57
     
     Zjednoczona Prawica, PiS
     
HAJDUKOWSKI Janusz 1055
     JANOWSKA Jolanta Anna 826
     TATARSKI Waldemar Jerzy 289
     FRIESKE Wiljan Ireneusz 127
     RUTKOWSKI Michał 208
     KACZMARSKA Ewa 149
     BORKOWSKA Ewa 253
     
     KWW Witolda Wróblewskiego
     
KONERT Krzysztof Edward 719
     DERLUKIEWICZ Piotr Czesław 274
     MILUSZ Bogusław 420
     KAPCZYŃSKI Adam Kamil 119
     KOTOŃSKA Anna 244
     JANKOWSKA Katarzyna Beata 118
     HAJDUKONIS Mariola Lucyna 235
     
     Okręg nr 3
     

     Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
     
SOKOŁOWSKA Irena 943
     KARPIŃSKI Wojciech Jerzy 736
     SALMONOWICZ Bogumiła Sylwia 318
     CHĄDZYŃSKI Marek 98
     NOWACKA Ilona Ewa 226
     CZYMBOR Regina Edyta 98
     FIEDOROWICZ Maciej Jan 147
     
     SLD
     GAWEŁ Tomasz 263
     ROZMARYNOWSKI Bronisław 39
     KAMASZ Marian 75
     PRZYBYŁA Anna 120
     LUDKIEWICZ Tomasz 37
     KOSMATKA Joanna 68
     PIELAK Małgorzata 57
     
     Kukiz 15
     
PAŃKA Marcin Krzysztof 154
     JAKUBÓW Marek Franciszek 73
     GNAŚ Marcin Łukasz 39
     MIŚCIKOWSKA Ewelina 61
     PŁUSSA Lidia Marta 61
     
     Zjednoczona Prawica, PiS
     
OPACZEWSKI Piotr 849
     FEDORCZYK Paweł Tomasz 415
     MAJEWSKI Andrzej Wojciech 222
     ORYCH Cecylia Weronika 287
     BANASIEWICZ Elżbieta 250
     MILEWSKA Sylwia 230
     REDZIMSKI Jan Marek 229
     
     KWW Witolda Wróblewskiego
     
PIETRULEWICZ Edward Mieczysław 794
     SOWICKA Małgorzata Dorota 349
     SZAŁACHOWSKI Mieczysław Jan 256
     SZMIGIELSKI Andrzej 183
     MATWIEJCZUK Adam Piotr 213
     WITOWSKA Katarzyna Natalia 160
     GAŁECKA Ewa Violetta 191
     
     Okręg nr 4
     

     Koalicja Obywatelska, PO i N
     
CZYŻYK Antoni 1253
     BORUSZKA Jacek 275
     CISZEWSKI Grzegorz 151
     GĄSAK Barbara Elżbieta 143
     MAŁKOWSKA Jolanta Beata 196
     GADOMSKA Beata Iwona 126
     KAMM Marek Andrzej 251
     
     SLD
     DOMIŃCZAK Mieczysław140
     LALIK Beata Renata 98
     WYSZYŃSKI Karol Władysław 81
     KORNACKA Barbara 61
     GLOCK Michał 26
     WOJNAROWSKA Danuta Wiesława 31
     BOCIAN Dariusz 80
     
     Kukiz 15
     
MALINOWSKA Izabela 182
     SIUDA Waldemar Michał 49
     PISZCZYGŁOWA Zbigniew Tadeusz 24
     KREFFT Anna 66
     MONGIAŁO Henryk 24
     
     Zjednoczona Prawica, PiS
     
LISEWSKA Jolanta 1045
     SZATKOWSKI Andrzej 339
     WÓJCIK Marek 217
     GUZOWSKI Grzegorz Marek 107
     KRÓL Teresa Wanda 361
     HOLENIEWSKI Grzegorz 66
     WROŃSKA Anna Weronika 187
     
     KWW Witolda Wróblewskiego
     
WRÓBLEWSKI Witold Marek 1323
     BURKHARDT Marek 417
     JUREWICZ Agnieszka 196
     ZABIEŁŁO Małgorzata 50
     DWOJAKOWSKA Monika 142
     CHROŚCICKA Beata Lidia 115
     WOJCIECHOWSKI Henryk 79
     
     Okręg nr 5
     

     Koalicja Obywatelska, PO i Nowoczesna
     
TOŁWIŃSKI Bogusław Stanisław 1109
     PILICHOWSKI Marek Robert 283
     BUDZIŃSKI Tomasz 154
     BIDZIŃSKI Karol 75
     MARCINKIEWICZ Jolanta Elżbieta 201
     PAUL Wanda Aleksandra 79
     WCISŁA Dorota Ewa 320
     
     SLD
     NOWAK Janusz Dariusz 391
     CYSARZ Regina 68
     KALINOWSKA Halina 157
     KACZOREK Anna Katarzyna 68
     TOMCZYŃSKI Andrzej 366
     MARUSA Przemysław 77
     PATER Zbigniew Jan 60
     
     Kukiz 15
     
KAMIŃSKA-KOZIOŁ Katarzyna 139
     JACEWICZ Sławomir Marcin 43
     POLAK Mirosław Grzegorz 65
     LISZEWSKI Andrzej 23
     WOLAŃSKA Jolanta Katarzyna 31
     ZAKRZEWSKA Ewelina Anna 75
     
     Zjednoczona Prawica PiS
     
PRUSZAK Marek Piotr 1034
     KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 709
     WOLAK-SZATKOWSKA Żanetta Joanna 101
     CIEŚLICKA Jolanta Teresa 145
     RUCIŃSKA Joanna 114
     DĄBROWSKA Małgorzata 165
     LECYK Zenon Stanisław 280
     
     KWW Witolda Wróblewskiego
     
OSIK Marek 793
     BASIUKIEWICZ Adam 266
     RYCHTER Agata Anna 277
     GOŁĘBIEWSKI Paweł 154
     BOROS Adam Mieczysław 147
     SZYMANOWSKA Żanetta 104
     ŁASKOWSKA Sylwia 131
     
     Źródło: PKW
oprac. red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Volkswagen
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM