UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Kto popiera Jerzego Wcisłę

 
Elbląg, Jerzego Wcisłę w wyborach do Senatu popiera lewica i PSL
Jerzego Wcisłę w wyborach do Senatu popiera lewica i PSL (fot. Michał Skroboszewski)

Kandydat Koalicji Obywatelskiej do Senatu Jerzy Wcisła idzie po mandat z poparciem SLD i PSL.- Dla mnie ważne jest to, by nie być kandydatem tylko jednego ugrupowania, ale żeby mieć wsparcie wielu sił politycznych i społecznych - mówił podczas konferencji prasowej.

- Bo wybory do Senatu odbywają się w okręgach jednomandatowych, dlatego szerokie poparcie jest tak ważne - podkreślał Jerzy Wcisła, obecny senator RP i kandydat w nadchodzących wyborach.

Poparcia udzieliły mu SLD i PSL.

- Chcemy dać szansę tym, którzy są za rozwiązaniami demokratycznymi, parlamentarnymi i to prawdziwie parlamentarnymi, wyboru swojego przedstawiciela w Senacie - mówił Władysław Mańkut, przewodniczący wojewódzkich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w przeszłości również senator. - Uważamy, że mamy dobrego kandydata, który jest sprawdzonym senatorem, który rozumie potrzeby Elbląga i regionu.

Z kolei Wcisłę jako samorządowca chwalił prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

- Pracował w samorządzie, więc zagadnienia te, które mnie najbardziej interesują, są mu znane od podszewki - z pracy w Radzie Miejskiej, w instytucji marszałkowskiej - wskazywał. - Dodatkowy atut jest taki, że Jerzy Wcisła jest elblążaninem. W sytuacjach, gdy ważą się sprawy czy coś zostawić w naszym mieście czy nie, musimy mieć swojego przedstawiciela w parlamencie.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Ci ze zdjecia NIGDY WIECEJ!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  102 24
  (2019-09-16)
 • ONI dobrzy????? na wykopki w pole.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  90 17
  (2019-09-16)
 • Mam cichą nadzieję, że Wcisła po wyborach stanie w kolejce na pośredniaku w ppszukiwaniu uczciwej pracy. Mie pamiętam zeby ten pan zrobił coś dla naszego miasta oczywiście poza jątrzeniem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  96 20
  (2019-09-16)
 • Mieszkańcy pamiętajcie NIE dla SZKODNIKÓW w zbliżających się wyborach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  80 15
  (2019-09-16)
 • Akternatywą jest Sadowski, więc chyba żartujesz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  14 27
  (2019-09-16)
 • Na pewno porą go byli UB-ecy, kasta itp. którym koryto się urwało. Co Pan zrobił dla Elbląga w obecnej kadencji? Ile pieniędzy spłynęło do regionu w wyniku Pańskiej aktywności?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  68 19
  Roo(2019-09-16)
 • "Arystokrata" z nadania towarzyszy Szechtera, Czempinskiego i Dukaczewskiego. Brakuje tylko czerwonej gwiazdy na czole. Zapomnia cwaniaczek o "moherach" i "oszolomach" i "dozynaniu watahy". Znow PiS zarobi troche punktow. Te z opozycji stracili kompletnie instynkt samozachowawczy i percepcje rzeczywistosci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  56 19
  (2019-09-16)
 • Senatora widzę w październiku w pośredniaku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  77 15
  JASNOWIDZ(2019-09-16)
 • Proszę wszystkich aby poparli w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Chcą aby Polska była chrześcijańskim krajem. Zlikwidowali gimnazja siedliska szkolnej patologii. Jako pierwszy polski rząd dba o rolników, uzbraja polską armię i zwiększa jej liczebność. Walczy z korupcją z nieuczciwymi sędziami. Dbają o pamięć żołnierzy wyklętych i bohaterów naszego kraju. Obniżają podatki dla średnich i małych przedsiębiorstw. Walczą z mafiami VAT. Wprowadzili pracownicze plany kapitałowe co może uratować emetytury polaków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  63 42
  Wielka polska(2019-09-16)
 • Popierają Ci co się nigdzie nie dostali, to żadna wiarygodność. Ni c pan Wcisło nie zrobił dla Elbląga, szkoda głosu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  53 12
  (2019-09-16)
 • I co pan senatorze będzie robił po wyborach? Światowid przygarnie? Z pana doświadczeniem zawodowym, to marne szanse gdziekolwiek indziej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  56 8
  JASNOWIDZ(2019-09-16)
 • RobertKoliński Uprzejmie przypominam wyborcom z naszego regionu, że kandydaturę Jerzego Wcisły (PO) popierają wyłącznie obecni na tej konferencji przedstawiciele PSL i SLD (bynajmniej nie całej Lewicy). Lewica w tej kwestii oficjalnie postanowiła jedynie nie wystawiać własnego kontrkandydata do senatu i zostawić decyzję sumieniu każdego i każdej z głosujących. Dziękuję:) Hashtagi: #lewica, #LewicaRazem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 25
  RobertKoliński(2019-09-16)
Reklama