UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za Elbląg 24: Polityczne rozpoczęcie roku szkolnego? Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego w Elblągu miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Węgrowskiej. Oprócz czołówki polityków samorządowych (co nie dziwi) pojawił się w naszym mieście również szef Polskiego Stronnictwa Ludowego – Władysław Kosiniak-Kamysz – co już dziwić może. W elbląskiej „osiemnastce” pojawiła się czołówka polityków Polskiego Stronnictwa Ludowego – marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin oraz szef PSL Władysław Kosiniak Kamysz. Obecny był również związany z PSL prezydent Elbląga Witold Wróblewski. To od razu budzi skojarzenia z nadciągającymi wyborami parlamentarnymi. Pozostaje zadać tylko pytanie czy osoba szefa PSL na rozpoczęciu roku szkolnego w elbląskiej szkole to już agitacja polityczna na rzecz konkretnej formacji. Zgodnie z art. 86 ust. 1 Prawa oświatowego w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych obowiązuje bezwzględny zakaz działania partii i organizacji politycznych, Trudno nie doszukiwać powodu obecności liderów PSL w elbląskiej szkole faktem zbliżających się wyborów parlamentarnych. Zwłaszcza, że po spotkaniu w „osiemnastce” ludowcy zaprezentowali w Elblągu swoje listy wyborcze do parlamentu w naszym okręgu
  • A osoba premiera MM na rozpoczęciu roku szkolnego?, a osoba pana wicewojewody to co? Jakim geniuszem trzeba byś zeby takie idiotyzmy pisac, albo za poczytną gazetką cytować! Zwłaszcza że nie zaprezentowano w szkole żadnych list. Ktoś cię wyrobił trollu.
  • Jest ogromna różnica między premierem rządu a szefem partii politycznej, jeśli tego nie widzisz to żal. Byłem w szkole na tym rozpoczęciu i wiem jak to wyglądało. A kto ciebie "wyrobił" trollu.
  • No tak, ten drugi jest inteligentny, pracowity i dobrze wykształcony.
  • To mówiłem ja kandydat PSL na posła.
  • A kandydat PIS to nawet słyszy wpisy, to ten pegazus pomaga?
Reklama