UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc No widzę że w tym mieście doszło do zawarcia koalicji kłamców do której wpisał się i Malinowski. Panie Bill Panie Gęsicki Panie Gruchalski na podstawie przyzwoitości zwracam się do was o skorygowanie treści publikacji przez podanie danych personalnych tajemniczego kandydata który zarzuca mi kłamstwo. Redaktora Tomasza Bila wzywam szczególnie do tego żeby zapytał swojego Wiesława Bila z którym spędziłem w jednej ławce szkolnej osiem lat ile razy w ciągu naszej znajomości skłamałem i dlaczego to zrobiłem. Wiesiek sorki ale jeśli to Twój syn to chyba powinieneś z nim odbyć poważną rozmowę. Żądanie uzupełnienia kieruję na skrzynkę redakcyjną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    26
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-17)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Tekst został zaktualizowany, uzasadnienie jest pod nim, otrzyma Pan również wkrótce odpowiedź na maila. Ze swojej strony zwracam się o zaniechanie tego rodzaju apeli do członków mojej rodziny, zarówno oni sami, jak ich znajomości, także ze szkolnej ławy, nie mają i nie będą mieć wpływu na moją pracę redakcyjną.
  • MariuszLewandowski-Fc @TB - Bardzo dziękuję w poniedziałek składam stosowne zawiadomienie w prokuraturze rejonowej. Po Pana reakcji / uzupełnienie materiału / wnoszę że był to tylko błąd w sztuce dziennikarskiej i mam nadzieje że w przyszłości będzie Pan o tym wypadku publikował. Co zaś do kwestii członków Pana rodziny to proszę wybaczyć ale to ja decyduje do kogo i w jakiej formie się zwracam i proponuję nie próbować mi tego prawa ograniczać. Mam nadzieje że wpływ na Pana pracę będzie miało wychowanie i wartości które wpojono Panu rodzinnym domu i po Pana reakcji mogę powiedzieć że to bardzo dobre wychowanie i mam nadzieje że będzie Pan gwiazdą dziennikarstwa nie tylko lokalnego w czym z szacunku dla Pana zachowania chętnie pomogę w miarę możliwości. Pozdrowienia i dla Pana i dla Wiesia - którego numer zagubiłem kilka lat temu. Mój jest redakcji znany więc może kiedyś wpadnie na kieliszek w gronie starych kolegów....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    26
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-17)
  • @MariuszLewandowski-Fc - To sobie skseruj więcej tych wniosków do sądu, może ci się przydadzą jak ludzie zaczną pisać co o tobie myślą. Ja sobie układam stosowną acz na pograniczu prawa powiastkę. Jeżeli człowiek musi walczyć w sądzie o swoje dobre imię to powinien się zastanowić nad sobą samym.
  • MariuszLewandowski-Fc Nie martw się o powiastki mam wzór na komputerze tylko załączyć odpowiednie wpisy. Zanim przeczytałem tekst jest 5 stron komentarzy i ani jeden nie stawia mnie w niekorzystnym świetle. Albo nikt w te kłamstwa nie uwierzył albo Portel założył blokadę hejtu. Walczyłem o swoje dobre imię i przekonania na gołe pięści i to nie zawsze "w solówce" ale w wypadku polityków nie ma innej drogi niż sąd pomimo że w sprawiedliwość w klice elbląskich sędziów nie wierze a szans żebym trafił na któregoś z nielicznych Sędziów przed duże S jest niewielka podobnie jak i to że nawet tych paru środowisko nie złamie. To być może początek demaskowania kto jest kim i kto z kim gra. To już pierwszy sukces jaki osiągnąłem zanim poszedłem do Prokuratury. Co pokarze w trakcie postępowania udowodni że wszystko co napisałem jest prawdą i że żaden fakt jaki podałem nie mija się o włos z faktami. Opinie może sobie każdy wyrobić sam j swoje pokazałem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    18
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-17)
Reklama