UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zastanawia mnie, skąd PO wzięło hasło - port morski w Elblągu? Twierdzą, że 80 lat na to czekaliśmy, by statki morskie wpłynęły do Elbląga. Całe szczęście więc, że PiS przez kilka lat rządził w Polsce, bo tylko oni mieli ambicję by zrealizować tę inwestycję, bo bez przekopu mierzei i wybudowania kanału, powrót statków chyba nie byłby możliwy do portu morskiego w Elblągu. Przecież jak to powiedziała posłanka PO pani Kidawa-Błońska: Skoro natura nie zrobiła tego przekopu, to wydaje mi się, że to nie ma sensu. Gdyby natura chciała, żeby był tam przekop, to by był. Ta wypowiedz, to jeden z hitów tego stulecia. Całe szczęście ludzie pokrzyżowali plany natury, również budując Kanał Panamski, czy Kanał Sueski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    1
    Ha ha ha...(2024-04-22)
  • @Ha ha ha... - Kidawa Błońska odleciała ale jeszcze bardziej od niej Jerzy Wcisła. Dzisiaj na swoim fanpage napisał, że kadencja nowego prezydenta ma wymiar historyczny ponieważ po 80 latach odzyskał on dostęp do morza. "Bo to MY w 2005.roku rozpoczęliśmy walkę o ten przekop i MY ją teraz kończymy - napisał pan senator, nazywany często Jurij Motorówka.. O Tym że po drodze ktoś inny podjął decyzję, zorganizował środki i wykonawstwo, . wbrew licznym przesmiewcom widział sens tej roboty, . ani słowa ze strony pana Jerzego. Przeczytałem jego słowa i pomyślałem, . ktoś z nas próbuje zrobić idiotów.. Na obraź i podobieństwo swoje.
  • Otóż to, Senat RP powinien mieć poważnych i mądrych senatorów, czy ten " nasz" takim jest? To temat do dyskusji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Ędward Ącki(2024-04-22)
  • Niedługo wyjdzie na to, że PiS, które przez 8 lat rzekomo źle rządziło, bo za wszystko było przecież krytykowane, realizowało tajny program PO.500+ pewnie też oni zamierzali wprowadzić? Jak wielu z Was czytelnicy ma amnezję?
  • A o udziale Wojtka Ławrynowicza w pomyśle przekopu nie wspominają
Reklama