UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tu już nie chodzi o to z jakiej partii pochodzi dany kandydat. Tu chodzi o realne działania, które mogą być przez nich wykonywane. Ostatnie 5 lat rządów wiceprezydenta oraz jego działania (a raczej ich brak) względem miasta i mieszkańców oraz ogólny brak zainteresowania tematem rozwoju poszczególnych gałęzi gospodarki miasta zniechęciły mnie do niego. Mówię to oficjalnie, nie jestem fanem PiS'u i nie podoba mi się ta odwieczna wojna, byle do koryta, byle do ciepłej posadki. Miasto jest na skraju upadku przez stagnację działań i brak rozwoju gospodarczego. Brak perspektyw dla młodych potęguje tylko ten problem zwiększając niż demograficzny w Elblągu. Dajmy szansę nowym na wykazanie się! Wyjdźmy z tego marazmu bo zaraz obudzimy się we wsi Elbląg, w której mieszka mniej niż 100 tys. mieszkańców, z czego większość będą stanowiły osoby w wieku poprodukcyjnym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    135
    22
    Student Gdański(2024-04-07)
  • @Student Gdański - Zgadzam się w całej rozciągłości ale cóż poradzić taki mamy naród i wcale mi nie szkoda tych ludzi szkoda tylko miasta dla kogoś takiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    7
    Mieszkaniec IIi(2024-04-08)
  • @Student Gdański - Coś czuję pisowskiego trolla. Ten nowy to taki stary bo przecież z Suskim robił wybory kopertowe.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    23
    gabr(2024-04-08)
  • @Student Gdański - No i tak będzie. Może nie jestem już młody, 30 na karku ale też nie stary i jeśli taki będzie wynik to intensywnie zaczynam szukać roboty i życia gdzie indziej. Od dziecka jestem związany z Elblagiem, wierzyłem że w końcu coś się tu zmieni. No niestety ale nie zmienia się nic. Miasto jest gospodarczym dnem na tle kraju, w rankingach na samym końcu, brak inwestorow, brak dobrych miejsc pracy, NIC w tym kierunku nie robiono żeby było lepiej a Wy dalej głosujecie na tych samych. Zostanie miasto starców, głosujecie dalej i siedźcie w tym bagnie nara
  • Pa, pa.
  • @Student Gdański - Dużo w tym racji co piszesz, ale pochodzenie kandydata ma ogromne znaczenie na poziomie samorządowym. Uwierzyliście w Śliwkę, bo obiecywał wszystko to co Wróblewski zaniedbał i/lub nie potrafił ogarnąć w tym mieście. Słowo klucz: OBIECAŁ. Gość nie ma żadnego doświadczenia samorządowego, a do Elbląga trafił jako spadochroniarz z Warszawy z misją partyjną na objęcie (przejęcie) władzy. Wybór Śliwki na 4 lata to stagnacja Elbląga i dalszy upadek. Dlaczego? Bo w sejmie rządzi inna opcja, która rozdaje pieniądze, decyduje po części o samorządach. Jeśli wygra ktoś inny to jest szansa wymusić na tych darmozjadach z KO jakieś środki na port, drogi, może kolej nadzalewowa, a przy wyborze Śliwki będziemy mieć 4 lata wojenki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    15
    Ploterek(2024-04-08)
  • @Ploterek - Po pierwsze jeśli będzie wojenka z rządem, to czym różni się ten rząd od rządu PIS? Wówczas niczym, po drugie doświadczenie AŚ ma i to na poziomie administracji rządowej, to trochę szerzej niż samorząd, a zatem i samorządowe. I co to za doświadczenie samorządowe jak siedział cicho bo wiedział gdzie jego miejsce w szeregu. Poza tym mówił że to tylko prezydent podejmuje samodzielnie decyzje, czyli sam tego chyba nie czynił co oznacza że doświadczenia brak chyba
  • @Ploterek - Brawo za jedyny rozsądny komentarz tutaj. Niestety trzeba wybrać mniejsze zło:( Hashtagi: #Ktos5
  • @Student Gdański - Brawo dla ludzi myślących. Wyjdźmy z tego że musi być wlidarzem Elblazanim jaki on ma program wyborcy patrzcie z perspektywa dla ludzi młodych. Jaki program ma Pan Missan.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Lodzia(2024-04-08)
  • @Student Gdański - studencie z Gdańska... młody to musi nabyć doświadczenia, kontaktów poprzez pokorę i własną pracę oraz odpowiedzialność za nią.... a nie od razu do koryta żeby ustawiać swoich znajomków i szybko dorabiać się cudzymi rękoma. Spodobały się wam obiecanki macanki poprzedników którzy myśleli ze dalej będą doić kraj bez żadnych konsekwencji bo sami zmieniali sobie prawo do własnych szfindli. Teraz gdy skończyło się pisie lovestory trzeba patrzeć żeby gospodarz umiał dogadać się z tymi co dzielą kasą dlatego lepiej śliwkę bo kasy z tego dla miasta nie będzie żadnej tak jak za rządów psl gdy pisidyktatorek wspinał się na schodki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    obserwatorek(2024-04-08)
Reklama