UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Niestety Pan Redaktor mija się z faktami.... Teraz mamy w Elblągu dwie kandydatury - śliwka z przydawkami i Missan, Większość z nas znów nie ma wyboru i II tury nie będzie bo od razu widać kto z kim gra i przeciwko komu. Z jednej strony zawód z drugiej po rz kolejny widać to co miało być schowane. Biedne to miasto i jeśli nie powstanie grupa młodych aktywnych Polityków przez duże "P" gdy odejdzie pozostałą przy życiu ósemka z Referendum 2013 będzie prawdziwa tragedia...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    127
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Referendum 2013, pomagałam przy zbieraniu podpisów aby raz na zawsze odsunąć szkodników z PO SLD i co teraz mamy? Motorówka w Senacie, tancerze nadal w UM i podległych spółkach,baba "ja komisja zabraniam" właśnie startuje z komitetu ćwierka, babka z kuratorium poszła do sejmiku a teraz startuje ponownie z PO na radną przedstawiana jako młoda, prężna,ten od zielonej fali której nie wprowadził dalej w UM i chce czmychać do sejmiku. Referendum okazało się nieskuteczne, kompletna klapa, zabrakło wykończenia. Ci skompromitowanymi Politykierzy powinni zostać raz na zawsze odsuniciu od władzy i pozbawieni prawa do startu w wyborach. Dziś mamy rok 2024czyli mija 11 lat i ta klika ponownie oknami wchodzi. W nadchodzących wyborach czas naprawić ten błąd i pod żadnym pozorem nie głosować na nikogo z PO,trzecia droga,czy kkkkwww.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    37
    10
    Lolka(2024-03-19)
  • MariuszLewandowski-Fc @Lolka - Pogląd podzielam ale powinna być procedura odowłania Jednego Radnego Jednego Posła i Jednego Senatora z poźniejszym zakazem kandydowania w wyborach na okres 10 lat ale to wymaga zmiany ustaw. Byłeś na spotkaniu po pierwszej turze w sprawie poparcia dla śp Jerzego Wilka ? Chyba zasapałeś - po 11 latach mamy przekop będzie inwestycja w port i sądzie i rozwoju Modrzewiny nie wspomną. My swoje zrobiliśmy inni to wykorzystali i tak to ma działać. Nie trzeba sprawować władzy żeby robić dobre rzeczy dla Miasta, Mylisz cele ze środkami. Władza nie jest celem ale narzędziem. Dla śliwki z przystawkami celem jest władza i dla niej ktoś strzelił mi w plecy. Maszka czy Malinowski - wyjaśnimy za kilka dni Tak czy tak w tych wyborach j już nie mam wyboru no konfidentów śliwki głosu nie oddam choćby mnie koniami ciągali. Dla zasady a kto nie sprzedał zapłaci za swoją podłość bo je się nie mam czego bać. Inni jak widać tak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    26
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-19)
  • @MariuszLewandowski-Fc - To prawda. Jak głosować na kogoś, kto byl wiceprezydentem i miasto nie odnosi sukcesów. Może wybierzemy rzecznika praw konsumenta. Choć miasto bez wladzy, poradziłoby sobie dobrze
  • @Lolka - Demokracja sie to nazywa. Jednomandatowy okreg "motorówka" wziął mandat. Szacunku trochę do Senatorów Posłów i Radnych. Może to obce Ci pojęcie. Życzeniowe myślenie Twoje że te komitety to zło ale Twój głos to jeden głos. Referendum było skuteczne w 2013 odsunięto kogo trzeba. Odkleiłaś się i wspomnieniani żyjesz.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Uzasadnij proszę. Każdy ma wybór. Rodziewicz ma takie same szanse skoro jest taki obywatelski. Tysiac bannerów Missana to już handicap? Socjologowie niech się tym zajmą. Kandydat obywatelski przepadnie tu się zgadzam.
  • MariuszLewandowski-Fc sorki ale przeciwnie to oni mają szanować Obywateli w końcu jest nas więcej niż ich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-21)
  • MariuszLewandowski-Fc Właśnie byłem na jego wystąpieniu, ,, ,żenada Cała grupa kandydatów i nikt nie przeczytał Planu Morawieckiego.... plan na pierwsze 100 dni audyt społek.... w 100 dni nawet nie wybiorą jednostek audytujących, ,. co do jego oskarżeń to podobno jego szkaluję w wpisach.... No jak kogoś takiego traktować poważnie ? Gdyby miał tyko braki w przygotowaniu do poprawki ale on nawet nie wie w jakim kościele dzwonią na pogrzeb jego politycznych ambicji...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-21)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Pan jest poważny. Ja siebie również za takiego uważam. Poziom gówniarzerii to nic nie wnosi merytorycznie do debaty. A ten ćwierk a ten motorówka. Bla bla bla. Śliwka może faktycznie chce wygrać, odciąć się od wojenki wewnętrznej PiS, przetrwać ją w samorządzie. Jak go wyborią to widocznie taki mamy klimat w Elblągu. Raczej Missan. i głosy KO zbierze i całej strony od koalicji w II turze. Wszyscy anty PiS. A Rodziewicz swoje kilka % to może przehandlować z kim chce. Czarować się będziemy, że Rodziewicz jest czarnym koniem wyborów. Raczej kucykiem.
  • Na szcunek trzeba sobie zaprawcowac Do motorówki nie mam szacunku a raczej pogarde, bo to czlowiek bez honoru, został odwolany w referendum i nie uszanował tego, dalej szkodzi temu miastu, mozna nawet powiedziec ze to najwiekszy szkodnik. Na dodatek chory z nienawisci do PIS. Referendum 2013 roku to kompletna klapa i warto to wreszcie powiedziec. Odwołani nadal piastuja urzedy i szkodza temu miastu. My ich drzwiami to oni oknem wchodza. Oni nic sie nie zmienli, Wszystkie te zarzuty z roku 2013 mozna im przypisac takze i dzis. Elblazanom radze poczytac artykuly sprzed referendum 2013 i poczytac za co zostali obaleni bo widze ze wyborcy maja krotka pamiec. Nawet kandydat KO po wturlaniu sie do UM pierwsze co robil to krytykowal to referendum i mowil ze bylo ono niepotrzebne.
  • MariuszLewandowski-Fc Jestem absolutnie niepoważny - to po pierwsze. Śliwka nie może wygrać i tyle. Obecnie ą wszyscy przeciwko Missanowi twierdząc że działam w jego interesie co skutkuje wnioskiem że wszyscy działają w interesie śliwki, Rodziewicz nie nadaje się do polityki wcale co niestety się wczoraj potwierdziło i moim zdaniem nie będzie miał czego przehandlować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-22)
  • MariuszLewandowski-Fc Rodziewicz kandyduje na prezydenta i nie ma pojęcia o Planie Morwieckiego i aglomeracji ujścia Wisły. Wczoraj uznał że szkaluję jego osobę ponieważ pokazuje jego wady. Jeśli ktoś krytykował Wróblewskiego za styl pracy to w jego wypadku będzie o klasę gorzej - kult jednostki się kłania Urzędnik który nie a pojęcia jak długo trwają przetargi - degeneracja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-22)
  • MariuszLewandowski-Fc @Lolka - O ile pamiętam to Missan powiedział że było w nm kilka kłamstw co w sumie ma trochę podstaw w faktach ale koro dziennikarze nie chcieli o tym usłyszeć to już po ptokach. Nie wiem kto czyta posty z wczoraj - nie pytaj o te sprzed 12 lat.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    9
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-22)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mówi Pan o sytuacji na debacie z Młodzieżą Panie Mariuszu?
  • MariuszLewandowski-Fc w kontekście ? poruszyłem tam sporo spraw.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-22)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Tragedia to są te twoje komentarze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Niszczlewactwo(2024-03-24)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mama dalej kseruje pisma?
Reklama