UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zamiast missana wejdzie lalunia która chwali sie że nie wie czym zajmuje sie rada do której startuje, żenujące!!
  • Opowiedz bliżej proszę o tym bo nie kumam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Ciekawski(2024-04-08)
  • @Ciekawski - Ciekawie to będzie :D
  • Mam nadzieję, że nie wejdzie. Niech zajmuje się tym co zajmuje i dalej reklamuje się jaka to Ona uczciw
  • Niestety będzie radną... Ciekaw jestem czy to nie będzie skutkowało konfliktem interesu z jej biznesami, albo inaczej - czy to właśnie będzie skutkowało dziwną zbieżnością interesu? Obstawiam że pierwsza aktywność będzie dotyczyła właśnie prywatnej działalności gospodarczej - chodnik na Dąbrowskiego, parking, przystanek autobusowy pod firmą? A może ktoś ze znajomych radnych pomoże w tym? Takie sytuacje zawsze mogą rodzic podobne wątpliwości
  • I pracowita, i uśmiechnięta, i ma 42 lata, i radosna i pogodna, i że ma męża i dzieci i psa (chyba, albo kota) i pochodzi z rodziny ogrodniczej i pracowała w polu, i sprzedawała od rana, i tylko NIE WIE, co się robi w tej radzie do której startuje ale ma firmę albo nawet dwie... jak to czytałem to pomyślałem, że to ulotka na jakieś wybory miss wieku średniego a nie program kandydatki do rady miejskiej... ale cóż zrobić - Elbląg :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    śmiechłem ale na odwrót(2024-04-08)
  • @śmiechłem ale na odwrót - kwintesencja tych wyborów - sam sok :P
  • O kim mówicie ?
Reklama