UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niczego nie obiecuję a chcę być prezydentem.
  • MariuszLewandowski-Fc Liczy na stołek wice przy Śliwce.... Tyle że nawet jak Śliwka wygra to dostanie od kota prezesa listę chętnych na stanowiska i tyle będzie ze stefkowych nadziei... Mega Loman
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
  • MariuszLewandowski-Fc To chłopaczek na posyłki i asystent Śliwki - widać to było na debacie i po tym jak pojechali po Missanie i Wróblewskim jak napisałem Śliwce co o nim sądzę. Trochę się poprawił bo znalazł się jak do niego poszedłem ale ponieważ w Domu Rektora to była typowa ustawka i wielu klakierów zadawało "ustawione" pytania nie dało się odpowiedzieć na jego brednie. Czy kłamie czy tylko robią go w konia jeszcze nie wiem stąd na razie to Śliwka. Jak skrewi po raz kolejny to będzie już tylko pestką na wierzbie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    13
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
  • @MariuszLewandowski-Fc - przyznasz się ze masz żółte papiery? niech wszyscy się o tym dowiedzą Hashtagi: #bystry
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    lazio(2024-03-28)
  • MariuszLewandowski-Fc @lazio - Zółte, zielone, niebieskie i pomarańczowe Dla ciebie znajdę i takie w słoniki Wolisz podpis Misia Uszatka czy Misia Kolaborka ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Frombork czeka na ciebie misiu kolorowy, kumaci wiedzą żeś psychiczny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    lazio(2024-03-28)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Znowu zaczął Pan nadawać. Istnieje prawdopodobieństwo, że kość zabiorą? Hashtagi: #kabaret
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    AggresivePerfector(2024-03-28)
  • MariuszLewandowski-Fc @AggresivePerfector - Bieda w Bawarii wygląda tak : Mercedes S class max 5 letni i Porsche elektryk dwa ciągniki Lamborgini i jakiś kombajn albo dwa No fakt Niemiecka gospodarka podobno wchodzie w recesje tyle że zanim Niemcy zaczną czuć skutki to my z glodu pozdychamy więc o moją kość jestem nad wyraz spokojny.... Rozumiem że Pan drży o swoje korytko i swoje ulubione pomyje ? SMACZNEGO....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-28)
Reklama