UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • żonka święta nie była ba na sympatia. pl sponsorów szukała, wiem bo sam z nią wiele razy pisałem. Jak kasy szukała to komputer odpalała i łowiła albo czat albo portale na Holandii 2 razy ją odbierałem Taka z niej cichodajka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    adikbbk(2015-02-15)
  • To udowodnij mi palo ze mialam profil na sympatia. pl. .podaj link chetnie sie z Tb skonfrontuje bo nie mam nic do ukrycia! A te bzdury o dbieraniu mnie skads. .zal mi was ludzie. za pieniadze???Jeszcze nie jest ze mna tak zle zeby znizac sie do takich metod :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    żonka(2015-02-15)
  • Dziewczyno czyli zono Melona niedenerwuj sie takim komentarzami poniewaz tu pewnie ta brzydka wiesniara pisze takie bzdury specjalnie bo na nia wszyscy maja odpowiedz i opinie kim ona jest to wszyscy wiedza. Teraz oniej swiadczy jakie to jest kobiecisko matkaaaa bez tupetu i wstydu, bez chonoru i ambicji. Ale coz co tu rzadac od takiego prostaka i patoli. Ciekawe coz bedzie ona teraz porabiac bez takich zarobkow itd moze ruszy sie wkoncu do pracy a nie liczyla na drapane alimenty na dziecko lekka kase za handel itd. Pozdro dla zony melona trzym sie cieplutko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    zaciekawionyyy(2015-02-15)
  • Zaciekawiony masz racje to swiadczy o Pannie Danusiiiii, a nie o zonie. Zona jest matka jego dziecka a ta typiara nikim ani matka dla swojego dziecka bo kto chowa dziecko w narkotykach pytam ktoo, ktos kto tylko patrzy na siebie i swoja dobroc a nie na dziecko. Ja jak bym byl na miejscu ojca tego jej dziecka zabral bym odrazu jej dziecko to nie Kobietaaa odpowiedzidzialna nie jest. Do roboty niech za. .. .. a a nie lekki chleb chce zrec jest to dlamnie szokkkk ze taka zalosna jest Onaaa
  • Widac ze sami desperaci tu prawie pisza. Zajmijcie sie swoja dupa bo swieci to tylko w kosciele ale tez i nie. .H. .. WIECIE A k. .. .. piszecie
  • widac ze zazdroscicie im tego co mieli zal mi wasssss. pl
Reklama