UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Motocyklista z miejscowości Wikrowo szaleje jak nienormalny, być może też pijany. Motocyklista ubrany w ciemnozielony z kaskiem z żółtymi paskami. Droga Policjo zróbcie w końcu coś z tymi de. lami. Zresztą nie on jeden bo z m. Wiktorowo też jacyś szaleją.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 3
  (2019-07-30)
 • A tym czasem w Wikrowie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2019-07-30)
 • *A tym czasem w Wikrowie. .. *? Co, może dokończ zdanie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2019-07-30)
 • A tym czasem w Wikrowie. .. Motocyklista z miejscowości Wikrowo szaleje jak nienormalny, być może też pijany. Motocyklista ubrany w ciemnozielony z kaskiem z żółtymi paskami. Droga Policjo zróbcie w końcu coś z tymi de. lami. Zresztą nie on jeden bo z m. Wiktorowo też jacyś szaleją.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2019-07-30)
 • W Młynarach 67-latek stracił panowanie nad motorowerem, zjechał na pobocze, następnie na chodnik i się przewrócił. Był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat. A tym czasem w Wikrowie. .. Motocyklista z miejscowości Wikrowo szaleje jak nienormalny, być może też pijany. Motocyklista ubrany w ciemnozielony z kaskiem z żółtymi paskami. Droga Policjo zróbcie w końcu coś z tymi de. lami. Zresztą nie on jeden bo z m. Wiktorowo też jacyś szaleją.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2019-07-30)
Reklama