UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W głowie mi się nie mieści jak można wyprowadzać psa bez smyczy i kagańca w mieście. Mało było drastycznych przypadków pogryzienia? Czy właściciele psów naprawdę nie mają wyobraźni, że taki pies może zaatakować przechodnia? Ja mam gaz pieprzowy na psy, bez tego się nie da biegać wieczorami, bo psy są wypuszczane na wieczorny spacer i biegają bez kagańca wszędzie, w parku, po chodnikach w mieście, załatwiają się gdzie popadnie, a włąsciciel nie widzi problemu. Cebulactwo elbląskie, do cholery masz psa, to go wybiegaj raz dziennie poza miastem, a w mieście trzymaj go przynajmniej krótko na smyczy. I teraz zwróć komuś uwagę, to Cię pobije. Ja już nie będę zwracała uwagi tylko przejadę po pysku gazem właścicielowi, bo oni chyba groźniejsi od tych psów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    3
    samba(2016-08-29)
  • A ja mam gdzieś takich paranoikow co się boją psów. Koleś został sprowokowany wiec się wkurzył.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    52
    Wienio(2016-08-29)
  • @Wienio - Wienio, kolejny troglodyta, który uważa, ze on i jego pies są nietykalni i może sobie robić co chce, może se nawet człowiekowi poskakać po głowie, a co tam. A może nawet se zabić człowieka, bo mu zwrócił uwagę. Wienio ty do lekarza idź czy prędzej. Jesteś aspołeczny i niebezpieczny dla otoczenia.
  • @soso - Gdyby była smycz to pewnie pies by przytrzymał wściekłego właściciela.
  • @samba - Właściciele groźniejsi od swoich psów ale i na pewno dużo głupsi. Zwierzę można jakoś ułożyć, nauczyć pewnych zachowań ale właściciela który tak jak w tym przypadku jest debilem niestety nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    egoniasty(2016-08-31)
Reklama