UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do zwolenników wymądrzania się na tematy społeczne: od razu zaznaczę, że mi osobiście też "zginęło" parę rzeczy, ale jak widzę łoicie tu masę jadu -jak zawsze- POD ZŁY ADRES. Nie wiem, czy zauważyliście ten drobny detal, że świat zmienia się coraz szybciej na waszych oczach. Globalnie (i w Polsce też) rozrzut zarobków między najwięcej zarabiającymi a najmniej powiększa się w zastraszającym tempie. Do tego TECHNOLOGICZNE bezrobocie powoduje, że praca ludzka staje się coraz bardziej zbędna (to OCZYWISTE do zauważenia, jak ktoś ma iq większe od ślimaka winniczka). Problem w tym, że to bogactwo wypracowane przez technologię (i sponsorowane przez nas, z naszych podatków -choćby szkoły, politechniki, kupowanie za naszą kasę technicznych zabawek, które też są opodatkowane) NIE TRAFIA DO NAS WSZYSTKICH, tylko do grupki powiedzmy 1% ludzi "posiadających" większość tej małej planety (jakim prawem??? - ano swoim, sami je tworzą, m. in. przy pomocy marionetek polityków; ). .. Pytanie do "bystrego" mózgu - co z czegoś takiego może wyniknąć? PS. Jako podatnik, który umie LICZYĆ twierdzę, że danie tym młokosom po rowerze (z przykazaniem, żeby nie pchnęli ich na czarnym rynku; ) jest jakieś 100 (sto) razt tańsze niż całe to ściganie, osądzanie, procesy, i utrzymywanie ich na nasz koszt w pi3rdlu przez x-lat, by otrzymać 3 bardziej zdemoralizowanych (przez więzienie) młodych ludzi, dodatkowo z "miśkiem" w CV, które na pewno "pomoże" im kiedykolwiek znaleźć NORMALNĄ pracę. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    13
    PolskiAnarchista(2013-07-19)
  • PolskiAnarchisto weź przeczytaj co piszesz nie rozumiem to niech wszyscy kradna bo mamy zly system i złych politykow ten rower nie zgina jakiemuś politykowi tylko sprzedawczyni znaczy ze ludzie którzy placa podatki i uczciwie pracują można kraść dla zasady albo z zazdrości ze ta prace maja i nikt nie powinien ich karac bo zla sytuacja gospodarcza brawo szczyt głupoty!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    ??????(2013-07-19)
  • @PolskiAnarchista: Szczytne. Później damy im po samochodzie, bo pewno też będzie taniej niż angażować policję, następnie po mieszkaniu, żonie z importu i emeryturze, bo się przyzwyczaili i inaczej nie potrafią. A jeśli będzie im nadal mało, to będziemy ich zasypywać aż pękną i zniechęcą się do kradzieży. Pytanie tylko, kto będzie sponsorem rowerka dla kolejnych rzesz młodych gniewnych, którzy pozazdroszczą swoim kolegom? Ja na swój rowerek musiałam pracować przez wakacje, gdy tacy młokosi obszczywali murek zachlewali się piwkiem kupionym za kasę ze sprzedaży rowerka. Poza tym skąd absurdalny pomysł, że kradną, bo chcą rower dla roweru?