Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--1234567891011...>>-->
Bieżąca strona: 3 z 17
Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:15

a ma ktos tego Shoguna no?? i na kurosawe ide dzis... a widzieliscie Battle Royale??? to ejst dopeiro japonska kultura.. grinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:18

i tu Cie zaskocze smiling smileysmiling smileysmiling smiley nie oglądałam nigdy całegosmiling smiley naprawde i jeszcze jak juz przy Tomie jesteśmy, to chyba sie go czepłam, bo jeszcze mi sie podobał w filmie i tu [potrzebuje twojej pomocy, bo za cholere sobie nie moge przypomnieć, był menagerem sportowca, czarnego i zakochał sie w takiej kobitce z takim super synkiem smiling smileysmiling smileysmiling smiley Aktor grajacy role drugoplanową dostał za nia Oscara, wstyd mi ale naprawde, mam amnezjęsmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:20

a ostatni samuraj.. ladne obrazy.. ale.. kurde.. naciagany no. .do choelry, nie umiem ogladac filmu i nie widziec bledow.. czemu nie mozna bylo przec filmu o fakty. .oficerowie amerykanscy by skzoli japonska armie???to bzdura na kolkach.. w kilka miesiecy wymachiwanie katana i pokonac szesciu czy ilu ich tam bylo zabojcow??? eeee tam... sciemasmiling smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:21

Cuba Gooding jr.

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:22

delikatnie to sie nie mówi ściem , tylko "amerykańska produkcja" smiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:24

hmm...Jerry McGuire to ten film.....a czasem bywają luki..w pamięci..miewam tez tak..;-)
Lot nad kukulczym gniazdem oglądalam nie raz..świetny...zreszta, jak i ksiązka..
Norweg- nieststy nie mam nagranego Shoguna..moody smileya z chęcią obejrzalabym znow cos Kurosawy...:-)

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:27

dziękuję Ci niezmiernie, nawt nie wiesz jak mi lżej na dusz, bo czasami jak czegoś nie mozna sobie przypomnieć , tom ciężko jestsmiling smiley tak mi świtało ,że imie i nazwiskosmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:29

no ale dzis jest ten Kurosawagrinning smiley i ja idesmiling smiley
a Bttle ROyale o ktorym mowie.. to japonska produkcja o takim nowym reality szoł.. w ktorym wystepuje mlodziez z klas maturalnych bo.. mlodiz zbuntowali sie przeciwko rodzicom, stali sie neibezpieczni, niepzrewidywalni. .wiec zeby zmniejszyc ich populacje.. wybier sie raz w tygodnu jakas klase, wywozi na wysepke, zaklada obroze.. kazdy dzieciak dostaje inna bron - od garnkow poprzez granaty.. no i oczywisice musza sie wyrznac.. ale cos idzie nie taksmiling smiley jest jeszce druga czesc ale nie widzialem... calos pelna typowo japonskich zachowan.. bardzo ciekawe...
a oprocz tego lubie Dannego Oceana w obu odslonach.. daaawno sie tak nie bawilem..

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:34

no, tak...demencja..grinning smiley...ale co tam, zakręconym fajnie jest być..winking smiley
Norweg..oo?całkiem nieźle brzmi ta opowieść..:> skojarzylo mi się z "Władcą much" (i znow poweim na podstawie czyjej powiescitongue sticking out smiley Williama Goldingatongue sticking out smiley ) Tylko tu bardziej radykalna wersja jeszcze?..
A skoro Kurosawa dzisiaj..:/nie będe....sad smiley

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:38

no i do tego jeszcze anime odrobine bym dodal... Cowboy Bebop.. ehh....

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Wodnik (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:42


Dopiszę się do listy "widzących" Vanilla Sky ...mocny moment dla mnie tam jak barman w clubie zmusza sie aby spojrzeć w twarz Toma C. ... film z gatunku "do różnych interpretacji" podobnie jak "Gra" z Michaelem Douglasem...

dla wzruszających sie posiadaczek miękkich serc..."Listopad" z Keanu Reeves: kobieta wie, że umiera na raka i znajduje sobie na każdy miesiąc ostatniego roku życia innego mężczyznę...muzyka tam jest cienkawa, typowe tło ale ładnie się komponuje z całością...

-------------------------------------------------------------------


Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:45

Mnie zwalił z nóg "Tańcząc w ciemnościach", reżyser traktuje widza jak marionetkę , kierując jego emocjami jak chce, ale ja bardzo dobrze czułamm sie jako marionetkasmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:47


Wodnik..:-) dokladnie ..wlasnie dlatego lubię takie filmy, jak Vanilla Sky-tyle wątkow, drobiazgów wiele znaczących...
Z bardzo wzruszających filmow polecam Almodovara "Porozmawiajz nią" - ryczałam w kinie tak,że chyba wszyscy się na mnie gapili, zamiast na film..grinning smiley Piękna muzyka do tego... Zresztą filmy Almodovara są po prostu nie do pobicia..winking smiley zakrecenie, kpina z róznego rodzaju tabu, spojrzenie na wile spraw pokazane zupełnie inaczej ..."Wszytko o mojej matce "juz nie raz wspominane tu ....czy "Kwiat mego sekretu "
Bo "Kika " jest z troszke innej beczki...

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:49

a Hallstrom??? Kroniki portowe?? Czekolada?? to rewelacja.. przez Gilberta sie nie przedarlem...

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 24 lutego 2005 15:53

uhmm......Kroniki portowe...:-) Czekolade nie obejrzałam do końca...zemgliło mnie...widocznie nie czas był akurat na to..:/ Będzie czas.
Czyżbyscie nie oglądali ani "Eksperymentu"ani "Mulholland drive "? ..sad smiley

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lutego 2005 16:00

do Mullholland podchodze po raz nie wiem juz ktory.. no i chyba w koncu sie udasmiling smiley.. no i vanilla sky tez czeka..
a czekolada.. taka ciepla, bajkowa.. heh.."you can sense the magic, don'cha?"

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lutego 2005 10:10

Norweg jak DKFsmiling smiley?

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lutego 2005 11:16

Dziś mnie natchnęło na Jandę , tak więc wymienie "Kochankowie mojej mamy" Radosława Piwowarskiego i oczywiście "Przesłuchanie" Ryszarda Bugajskiego, o "Dekalogu" nie wspomne
p.s ten chłopiec (Rafał Węgrzyniak) w kochankowie... był rewelacyjny

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lutego 2005 11:53

czy mozesz sobie wyobrazic. .ze polozylem sie lulu, tak zdrzemnac sie chwile. .a obudzilem sie 17.55?????????????? no i nie zdazylem. .jestem wsciekly na siebie strasznie, niemozebnie zly.. wrrrrr.. ale po 18tej psozedlem do wypozyczalni, zczailem peikny umysl i vanilla sky. .no imecze wlasnie toma kruza na ratygrinning smiley a teraz ide po chlebek i bede ogladal dalej. ale ze mnie neiodpowiedzialny Norweg.. o ja nieszczesny.. .ehh...

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lutego 2005 11:55

na raty nie oglądaj - TO BEZ SENSU smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 25 lutego 2005 14:28


:-)
grinning smiley miałam właśnie napisac...że nie da się na raty oglądać Vanilla Sky...bo to bez sensu,a tu patrzę następny post- że to bez sensu:-)
A jak podoba ci sie Piękny umysl?..:-)

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lutego 2005 18:10

obejrzalem na raty i nic sie nie stalo. .a piekny umysl. mzo ebyc.. nei wiem.. eni zachwycil mnie. w.lasciwie spodziewalem sie takeigo rozwoju wypadkowsmiling smiley za duzo sie Ludluma naczytalem chybagrinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lutego 2005 10:57

a ja dzis wpisze tak z wczorajszego wieczora "Wywiad z wampirem" , choc sen mnie zmógł i nie obejrzałam kolejny razsmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Goodlooking (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 lutego 2005 11:05

... Wy drodzy HaPemaniacy kochacie kino ... a ja kocham moja kobiete ...

http://www.techno.de/news/pict2002.01/GoodLooking.jpg

------------------------------------------------------------------------------------
Jestem zbyt Good żeby mieć kompleksy na punkcie Looking...

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 lutego 2005 11:07

to napisz coś o niej, wiesz my o kinie piszemywinking smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lutego 2005 11:53

wywiad z wampirem czytalem, widzialem, ksiazka lepsza, choc 2. tom juz za.. hmm.. wymyslny, i dalem sobie spokoj... np.. bardzo m isie podobal film "Zwod szpieg" z Redfordem... dziarsko bylogrinning smiley

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: PLATAN (81.15.226.---)
Data: 26 lutego 2005 13:04

TO JA DORZUCE JSZCZE KILKA:
1. POROZMAWIAJ Z NIĄ
2.FORTEPIAN
3.AMELIA - dla mnie akurat ten film duzo znaczy bo tez czasami tak sie z ludzmi zabawiałem i oglądajac go czułem sie jakby ktos pisząc scenariusz czerpał pomysły z mego życia no i oczywiscie fajna muzyka

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: dido (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 lutego 2005 12:04

A ja dziś bym wspomniała o "Osadzie" - specyficzny, wciągający klimacik i rewelacyjna kreacja Adriena Brody-ego, mogłabym sobie mieszkać w takiej osadziesmiling smiley

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: ZARATUSTRA* (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 28 lutego 2005 12:09


....mam jakieś zapóznione spowolnienie myślowe w związkuz tym marnym robieniem kawy przez eXtreme , hociaż poganiałas go ..:-) , ale kojarzę,że Osady nie oglądałam...jeszcze.
Nic to, wróce za minęlo czasu malo wiele - ojczyzna mnie wzywa , ale póki co, jestem jeszcze.
I cały czas mam niedosyt, mieliśmy oglądać Almodovara , a nie dotarły moje filmy :-(

Tako rzecze Zaratustra

Re: Kocham kino....
Wysłane przez: Norweg (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lutego 2005 12:10

a ja tez osadne neizle wpsominam.. recenzje byly hm...mocno sceptyczne. .a m isie podobalo. .wiedzialem ze cos tam smierdzi, bo potworek byl badz co badz mocno smieszny a nie straszny... ale neizle.. naprawde
i zeby nie bylo. ze znow o tym samym. .ale naprawde poelcam Cowboy Bebop - Knocking on Heavens Door...

Hito wa mikake ni yoranu mono...

http://www.btk.elblag.com.pl/ftp/norweg.jpg

Idź do strony: <--1234567891011...>>-->
Bieżąca strona: 3 z 17


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.