Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: rusikus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 listopada 2017 01:23

Vectra nie chce sie zgodzic na wypowiedzenie umowy bez konsekwencji (naliczenie dodadkowej kasy) pomimo ze nie mieszkam w lokalu gdzie swiadczona jest usługa i nikt z niej nie korzysta. Mieszkam obecnie w takim miejscu gdzie sygnał Vectra nie dociera i nie mam mozliwosci przeniesienia usługi.
Kiedys słyszalem ze jak sie zmienia miejsce zamieszkania a w nowym lokalu nie ma mozliwosci podlaczenia umowy to mozna bylo wypowiedziec umowe bez konsekwencji, czy cos sie zmienilo czy po prostu mnie strasza dodatkowymi kosztami?

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: fervesa (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 listopada 2017 18:48

Wszystko masz w regulaminie i umowie. Wystarczy poczytać. Jak jest, to OK, a jak nie ma, to nie ma. Ja osobiście nie wiem, ale wszystko regulują przepisy pisane, a nie, że ktoś kiedyś coś powiedział.

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: fervesa (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 listopada 2017 18:54

Ze strony Vectry:

Co można zrobić z posiadanymi usługami w przypadku zmiany miejsca zamieszkania?

Jeśli pod nowym adresem są możliwości techniczne do świadczenia usług przez firmę Vectra, istnieje możliwość przeniesienia usług na dotychczasowych warunkach na nowy adres. W celu dokonania formalności należy zgłosić się do lokalnego Biura Obsługi Klienta obsługującego dotychczasowe miejsce świadczenia usług.

Jeśli nie ma możliwości świadczenia usług pod nowym adresem, istnieje możliwość dokonania cesji na nowego Abonenta. W tym celu należy się zgłosić do lokalnego Biura Obsługi Klienta wraz z osobą, która chciałaby skorzystać z usług pod dotychczasowym adresem. Jeśli nie jest możliwa żadna z wymienionych możliwości pozostaje jedynie rezygnacja z Umowy. Jednakże jeśli Umowa świadczona jest na warunkach promocyjnych może się to wiązać z naliczeniem opłat za zerwanie warunków Umowy.

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: fervesa (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 listopada 2017 18:55

W jaki sposób mogę zrezygnować z usług?

... W przypadku zawarcia Umowy związanej z ulgą przyznaną Abonentowi, Dostawcy Usług przysługuje roszczenie z tytułu jednostronnego rozwiązania Umowy przez Abonenta lub Dostawcę Usług z winy Abonenta, przed upływem Okresu Zobowiązania, na jaki Umowa była zawarta.

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: fervesa (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 listopada 2017 18:57

Czyli bez konsekwencji, jeżeli umowa była bez ulgi.

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: anatv (---.centertel.pl)
Data: 05 lipca 2018 14:20

Gdybyś potrzebował porady jak wypowiedzieć skutecznie umowę z operatorem Vectra zapoznaj się z tym artykułem [ktosiek.pl]

Re: zerwanie umowy Vectra
Wysłane przez: SCREAM (---.play-internet.pl)
Data: 05 lipca 2018 14:58

Nie jest to zadna skuteczna forma wypowiedzenia umowy... Takie wypowiedzenie mozna dac kiedy konczy się termin...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.