Poniedziałek 16-09-2019, imieniny Korneliusza, Cypriana

Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Czy warto wynaj kserokopiark?
Wysane przez: JASNO (82.160.24.---)
Data: 23 sierpie 2019 21:04

taki artyku reklamowy wpad mi w oko na portelu a ja wiadomo wszdzie szukam teorii spiskowych, minusw i zdrady, bomb termobarycznych, sztucznej mgy itp.
Dla tego korzystajc z HP chciaem poruszy kilka kwestii z kserokopiarkami, drukarkami, skanerami, kombajnami i innymi hybrydami. Takie nowoczesne urzdzenia s drogie, s fantastyczne i mocno uatwiaj prac ale panowie nie pokazali kilku powanych minusw, to ja moe zaczn a jak macie swoje zdanie to miao si dopisujcie.
1. Te nowoczesne urzdzenia cz si ju bezprzewodowo z kadego miejsca na wiecie - to super ale te i*****owo bo kady kto dobierze si do sieci ma dostp do tego co akurat drukujecie, co byo drukowane/ skanowane/ powielane.
2. Wikszo (jak nie wszystkie) te nowe drukarki posiadaj dyski na ktrych zapisywane s obrabiane dokumenty a niech maj jak warto handlow albo chociaby skan waszych poladkw i ju jest powd dla hakera ktry to ogarnia eby was szantaowa, tak powiecie s zabezpieczenia, s umowy z serwisantami i w ogle ale ja miaem umow z pewn pomaraczow firm telekomunikacyjn, e nie bd udostpnia moich danych osobowych innym firmom a zwolnili pracownika a on z list przeszed do konkurencji a ja zaczem dostawa propozycje ubezpieczenia domu, auta czy zaproszenia na pokazy garnkw, pocieli itp. Tak to jest z umowami i ludmi.
3. obsuga, serwis, naprawy jasne s, jasne szybko to robi ale mimo tego e mamy gwarancj to bd tak dugo dry i szuka e udowodni najemcy e to nie wina*****owej maszyny tylko niewaciwego uytkowania e trybik wytar si, e rolka zuya si bo papier by niewaciwy, bo toner niedocinity albo zacicie kartki niewaciwie odblokowane i przez to posypa si sprzt.
Takie s moje dowiadczenia z drukarkami, skanerami, kombajnami jeli macie inne - piszcie.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwadny powinien przed obliczem przeoonego mie wygld lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszy przeoonego.

aosny starcze, pieniaczu, pamitaj e tacy jak ty yj krcej

Re: Czy warto wynaj kserokopiark?
Wysane przez: daxx (---.cable.dynamic.v4.ziggo.nl)
Data: 25 sierpie 2019 18:20

Moje dowiadczenia s inne, bo ja miaem biuro wtedy miaem i nie byy mi potrzebne kombajny wielkoci lodwki.

Miaem urzdzenie wielofunkcyjne HP nie pamitam modelu, ktre po 4 latach uytkowania zaczo le dziaa. Daem na przegld, do zaprzyjanionego "serwisu". Wrcio, e niby w porzdku. Taaa. Na elektrodzie znalazem info, e ten typ tak ma i si sypie. Sugerowali rebaling jednego ukadu. Daem do innego serwisu - tego na 1000-lecia i oni wiedzieli o co chodzi, policzyli mnie sporo, mgbym kupi tasze urzdzenie w tej cenie ale zdecydowaem si na napraw. Sam bym tego nie ogarn, nie mam zacicia do lutowania BGA a pewnie bym pogubi i uszkodzi poow czci przy rozbieraniu i skadaniu (o czym za chwil).

Drugie urzdzenie kupiem do kolejnej firmy (jeszcze mniejszej). Urzdzenie klasy wrcz domowej - Brother laser ze skanerem. Z WiFi bo chciaem wygody. Oczywicie przy zostawieniu na noc wczonego urzdzenia za kadym razem gubi sie WiFi i trzeba byo rcznie klika na tym zje***nym panelu. Jak zaczem wycza na noc z prdu - rano sam znajdowa sie WiFi i dziaao bez zarzutu. W dniu likwidacji biura wkrci mi si papier w drukark. Tak skutecznie si zawin na jednej rolce, e z adnej strony nie dao si tego wycign. No tym razem nie dam nikomu zarobi. Sam zrobi. Rozebraem, pourywaem jakie tamy, a do kartki si nie dostaem. Poleao z rok w piwnicy i poszo do utylizacji.

Tyle ode mnie.

Akcja: ForaLista wtkwSzukajZaloguj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.