Poniedziałek 16-09-2019, imieniny Korneliusza, Cypriana

Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
piewy na Starym Rynku
Wysane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 26 sierpie 2019 09:48

Zdarzyo mi si przechodzi ostatnio kilka razy przez Stary Rynek i widz, e organizuje si koo Bramy jakie recitale. Super, w kocu co si dzieje, ale z drugiej strony ciche to nie byo i zastanawiaem si, kto to organizuje i czy mieszkacy tego rejonu nie maj jakiego "ale". Przecie oni sami siebie nie sysz w domach...

Tak, wiem, Starwka rzdzi si swoimi prawami, ale czy na pewno?

Re: piewy na Starym Rynku
Wysane przez: Sandman (91.241.5.---)
Data: 26 sierpie 2019 10:18

Dobry temat poruszye. Te jestem tego ciekaw.
Mam nadziej, e wypowiedz si sami zainteresowani (kto z tamtejszych mieszkacw) jak oni zapatruj si na tego typu klimaty.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-08-26 10:19 przez Sandman.

Wysane przez: admin (Moderator)
Data: 26 sierpie 2019 13:44

Sandman Napisa(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry temat poruszye. Te jestem tego ciekaw.
> Mam nadziej, e wypowiedz si sami
> zainteresowani (kto z tamtejszych mieszkacw)
> jak oni zapatruj si na tego typu klimaty.

Ju si wypowiedzieli. Chociaby tu [www.portel.pl] i tu [www.portel.pl]

Wysane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 26 sierpie 2019 14:40

O, dziki...

"kady chyba wie co oznacza zamieszkanie w rozrywkowych czciach miasta"
"Kupowa mieszkanie na starwce jakiegokolwiek miasta i oczekiwa spokoju jak na wsi"
"Wybierajac mieszkanie w takim miejscu trzeva sie liczyc z takimi imprezami"

No piknie, ale jak to si ma wzgldem prawa? Nie znam si na prawie ale na szybko wyguglaem np. to:

"Waciciel nieruchomoci powinien przy wykonywaniu swego prawa powstrzymywa si od dziaa, ktre by zakcay korzystanie z nieruchomoci ssiednich ponad przecitn miar, wynikajc ze spoeczno-gospodarczego przeznaczenia nieruchomoci i stosunkw miejscowych".

No tu jak drut waciciel jednego przybytku zakca korzystanie z nieruchomoci ssiednich, bo wtpi aby dao si w mieszkaniach z oknami na t ulic dao swobodnie porozmawia, nie mwic o odpoczynku.

Z jednej strony podzielam zdanie, e starwka powinna ttni yciem, z drugiej strony szkoda mi tych mieszkacw.

Akcja: ForaLista wtkwSzukajZaloguj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.