Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 02 marca 2023 14:14

Czasem korzystałem z tej na Mazurskiej a czasem z tej na Browarnej (bez nazw, żeby nie reklamować).
Ale mam wrażenie, że poziom mocno poszedł w dół.

Jest jeszcze jakaś dobra myjnia w Elblągu, gdzie nie tylko przejadą mokrą szmatą po lakierze?
Interesuje mnie full opcja na wiosnę, mycie, pranie.

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 02 marca 2023 16:33


Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 03 marca 2023 14:50

Jak tak prowadzą myjnię jak stronę na Facebooku to ja cię kręcę...

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 03 marca 2023 15:57

Cytuję klasyka " ...nie idź tą drogą...", czasem się to sprawdza.
Ta myjnia istnie już wiele, wiele lat, nie każdy ma fejsa, nie każdy ma na to czas, nie każdy chce też budować swoje imperium biznesowe.
A nie przyszło Ci do głowy, że może nie potrzebują zasięgów, aby dobrze i z zadowoleniem, sukcesem wykonywać swoją pracę ?

Pytałeś o dobrą myjnię, nie pytałeś czy zasięgowo dobrą czy jakościowo dobrą...

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 04 marca 2023 20:01

Ja nie pozdrawiam typów którzy przyjeżdżają do Bażantarni i na dużym parkingu przy górze Chrobrego a ostatnio nawet na parkingu przy muszli sprzątają swoje auta, to jest tak słabe że nawet nie będę tego komentował

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: BadMan (80.51.63.---)
Data: 05 marca 2023 20:35

JASNOŚĆ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja nie pozdrawiam typów którzy przyjeżdżają do
> Bażantarni i na dużym parkingu przy górze
> Chrobrego a ostatnio nawet na parkingu przy muszli
> sprzątają swoje auta, to jest tak słabe że nawet
> nie będę tego komentował


To już chyba przypadłość ogólnopolska angry smiley

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 marca 2023 19:11

Myjnie i detailing masz u Bojarskiego. Chłopak przynajmniej się przykłada do wyczyszczenia auta

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: wiki87 (---.205.213.133.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 10 grudnia 2023 17:20

Czy taka myjnia samochodowa mogłaby być zasilana kolektorami słonecznymi? Widziałam takie kolektory na stronie firmy Hewalex [www.hewalex.pl]. Wydaje mi się, że to dobry pomysł, który niesie z sobą spore oszczędności, a przecież w takiej działalności i w obecnych czasach ciągle szuka się, by ciąć wydatki. Chętnie poczytam opinie mówiące na ten temat, może ktoś z Was korzysta właśnie z takich rozwiązań. Nie raz nowoczesna technologia pomagała w prowadzeniu firmy, jeśli się mylę, dajcie znać.

Re: Dobra myjnia w Elblągu?
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 marca 2024 16:17

Tu masz dobrą myjnię i detailing zarazem, przykładają się tam do roboty:

BOJARSKI AUTO DETAILING
Junaków 4, 82-300 Elbląg
tel. 668084647



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.