UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @pampi zacznij od siebie. Napisz tutaj na portelu, że nie życzysz sobie katolickiego pogrzebu. Może zaproponujesz jakiś striptiz ? I jak zdarzy się że zejdziesz z tego świata w młodym wieku to twoja matka żeby nie błagała księdza - na kolanach o katolicki pogrzeb. Jak to się często teraz ma miejsce. No i może sfrustrowany komunista Robert K - też taka deklaracja ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    wredny_typ(2019-06-09)
  • RobertKoliński @wredny_typ - Niech nad mym grobem oszust czarny Nie wznosi w niebo swoich dłoni Na nic mi jego obrzęd marny Gdy mnie na wieczność ziemia wchłonie Nic mi martwemu z pustych zwrotów Obłudnych próśb i modłów płatnych Faryzeusza, który gotów Wziąć od biedaka grosz ostatni Niech mnie nie żegna świątobliwy Wilk przyodziany owczą skórą Przejrzałem jego serce chciwe I myśli podłe pod tonsurą Nie wskrzeszą mnie nabożne gesty Ani organów głośne granie Liść mnie pożegna swym szelestem I gwiazd odległych migotanie Szum lasu niech mi towarzyszy I pieśń srebrzysta górskiej rzeki Gdy w wiekuistej spocznę ciszy Śniąc Wysp Szczęśliwych świat daleki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    RobertKoliński(2019-06-10)
  • @wredny_typ - ty się po prostu boisz....
Reklama