UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na żądanie Berlina likwidowali kolejne działy polskiej gospodarki. Niszczyli polską kulturę i wyprzedawani Majątek Narodowy. Po dziesięciu latach takiej polityki, sytuacja gospodarcza i społeczna Polski była katastrofalna, . a społeczeństwo ogromnie zdemoralizowane latami beznadziei. Zmieniło się to po wejściu do Unii Europejskiej, ale jest daleko od tego – jak powinna wyglądać Polska po 25 latach od likwidacji PRLu. W dalszym ciągu kilka milionów Polaków pozostaje bez pracy. Kolejne kilka milionów Polaków musi pozostać za granicą, by w Ojczyźnie nie zemrzeć z głodu. Oficjalnie bilion złotych długu, a na prawdę dwa biliony długu publicznego pozostawiamy naszym dzieciom i wnukom. Wszechobecna korupcja i bezprawie, którego zawzięcie broni Komisja Obywatelska.
  • Wypraszam sobie. Siedze za granica, ale dlatego, ze dzieki wejsciu do UE i otwarciu na swiat Polacy maja szersze mozliwosci rozwoju. Nikt mnie nie wygonil, raczej jestem wdzieczna za dana mi szanse. Wracac do tego PISowskiego bagna? Lepiej przeczekac w normalnym kraju do kolejnych wyborow.
Reklama