UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni Państwo, prosiłbym o powstrzymanie się od wyrażania emocji, naturalnych, ale czasem idących zbyt daleko. Intencje jednych nie rozumieją inni, albo chcą "dokopać" dla zasady. Uważam, że w tej sytuacji musi nastapić powrót do opcji "zero", czyli pozostawienie dotychczasowego istnienia " bylejakości" komunikacyjnej i estetycznej tego terenu. Ubolewam nad tym, bo tam było moje dzieciństwo i młodość. Wybudowanie "łącznika" do Browarnej znajduje się więc-jak to wielu wskazywało- w gestii P. Prezydenta, co przy braku środków nieprędko nastąpi. Na sesji zapytamy się o to. Pytałem się o to zresztą znacznie wcześniej na etapie rozpoczęcia inwestycji. Odpowiedź, że może kiedyś. Wystąpię o wycofanie inicjatywy( zmiana MPSP). Uzupełniając, chociaz to już nieistotne. Dzisiejszy dach dwuspadowy to prawie to samo co dodatkowa kondygnacja z dachem płaskim. Pozdrawiam usatysfakcjonowanych i nieusatysfakcjonowanych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    37
    RyszardKlim(2014-09-25)
  • Dragon i Klim, ,, ,, Jak ładnie odpisali w tym samym czasie, już mogli chociaż dzień po dniu żeby nikt sie nie zorientował, a tu nagle spotkanie, decyzja i informacja na portel. Panie Klim, kiedy był Pan dzieckiem to tu były łąki, nawet tych bloków przy Donimirskich nie było, wiem to były piekne tereny, terez juz Pana tu nie ma i chce Pan pozwolić na wielkie skupisko mieszkańców, parkingi, ostatnia zieleń wycięta. Rzeczywiście urokliwa dzielnica, gdzie Pan mieszka skoro tu tak ładnie?
Reklama