UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam serdecznie. Na początku chciałbym przeprosić za zamieszanie wokół budowy przy ul. Donimirskich. Oczywiście moją intencją nie było skłócenie mieszkańców, chciałem tylko ułatwić komunikację w tym rejonie. Sam często korzystam teraz z tych dróg i ciężko jest stamtąd wyjechać. Zmiana planu miała umożliwić zbudowanie budynku z dachem płaskim a nie z dwuspadowym. Wysokość budynku pozostałaby BEZ ZMIAN. Tak więc nie ma znaczenia czy byłyby dodatkowe mieszkania czy nie, wysokość zostaje taka sama. Jeżeli chodzi o miejsca postojowe. Zmiana planu miała także na celu zwiększenie miejsc parkingowych na mojej działce. Chciałem żeby do każdego mieszkania były 2 miejsca postojowe. Czyli argumenty odnośnie zajmowania miejsc już istniejących, też są nie na miejscu. Z części zysku za dodatkowe mieszkania chciałem wybudować drogę, która służyła by wszystkim mieszańcom, a nie tylko "BIEDRONCE" Żeby rozwiać wszystkie wątpliwości to do "biedronki" będą przyjeżdżały 2 x dziennie samochody do 24 ton, a nie 40 tonowe tiry. .Czytając te opinie i wysłuchując radnej PIS Jolanty Lisewskiej na Komisji Gospodarczej uważam, że nie ma sensu próbować zrobić coś dla miasta i dla mieszańców dzielnicy w której się inwestuje, dlatego wycofam ten wniosek z Rady Miasta nich zostanie tak jak jest. Jeszcze raz wszystkich przepraszam za utrudnienia i niedogodności. pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    28
    DRAGON-inwestor(2014-09-25)
  • Panie Inwestorze wszyscy jesteśmy Panu niezmiernie wdzięczni za przeprosiny, ma Pan racje, mamy nadzieje, że juz więcej sie Pan nie wygłupi, odnośnie tych Tirów to jeszcze będą badania dróg czy można tędy puscić ciężki ruch, te drogi nie sa przystosowane do transportu 24ton, proszę równiez pamiętać o wys. budynku zgodnie z planem, która jest podana od rzędnej terenu z planu, prosze równiez przy okazji przeprosin nie mydlić oczu ludziom, że przy płaskim dachu uzyska Pan dodatkow kondygnacje, z 1m poddasza nie zrobi Pan kondygnacji. Pare lat temu Elzam-Bud miał ten sam plan, wybudował budynek zgodnie z planem i bez kombinacji z Radą Miasta, tam również nie ma miejsca na dodatkową kondygnacje przy płaskim dachu. I jeszcze sprawa dróg istniejących, proszę nie narażać budżetu miasta na naprawę istniejących dróg tylko po skończeniu budowy naprawić wyrządzone szkody w drogach, to również będzie poddane weryfikacji na pdst. sporządzonych corocznych protokołów stanu nawierzchni dróg.
Reklama