UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • to żadna strategiczna inwestycja. Przy tak płytkim dojściu do Elbląga. Ktoś świadomie bije pianę od lat, żeby zarobić na kolejnych analizach, projektach, referatach, komisjach, debatach, artykułach, polemikach. Biorąc nawet pod uwagę ruch towarów w Strefie Przygranicznej, to rozsądniej by było uruchomić przeładunek z barek w Braniewie, na kolej i dalej dalej. Kto mi napisze, że przekopem jest najbardziej zainteresowany właściciel terenu, czyli Województwo Pomorskie?
  • Masz prawo tak uważać. Dlatego też najlepszą inwestycją jest budowa drogi dwujezdniowej prowadzącej do trójmiejskich centrów handlowych, gdzie elblążanie mogą wydać swoje najniższe krajowe. Właśnie to jako mieszkańca Gdańska mnie wkurza, ta małomiasteczkowość jaka wybija z Elbląga - nie da się, nie opłaca się, super, że komuś nie wyszło. .. Tczew i Malbork Was niedługo przegonią, jeśli Tczew już nie przegonił jeśli chodzi o rynek pracy i infrastrukturę. Nie dajecie sobie mentalnie szansy na sukces. .. Wychowywałem się w Elblągu, lubię to miasto i mieszkańców, ale takie puste i dołujące debaty mnie przerażają. Pozdrawiam!
Reklama