UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @MM13MM - Na brak wiarygodności pracują akurat sami. Mister Właszczykowski, Macierewicz, Błaszczak, Ziobro (pachołek z podwiniętym ogonem do spółki z Kurskim). Same orły. Czytaj ze zrozumieniem głosie suwerenu. Oprocentowanie za jakie rząd PiS pożycza za granicą. Budżet z dziurą że ho ho. Mało brakowało, żeby go w kiblu uchwalali wybrańcy narodu. Żal mi takich jak Ciebie. .. Bawią się jak chcą za Twoje a może myślisz, że przyszli naprawiać ten kraj. ..
  • Od moich pieniędzy odwal się i ciesz się że PIS zostawił ci dwa koła emerytury,bo suweren by cię w skarpetkach puścił!!!A co do uchwalania budżetu to łamiąc prawo zablokowaliście mównicę sejmową i rząd mógł przyjąć ustawę budżetową i deubekizacyjną nawet poza Warszawą. ..aż się dziwi suweren że nie gnijecie za to jeszcze w kryminale! !!Także nie troluj bo suweren swój rozum ma i wszystkie wasze kłamstwa i manipulacje wychwytuje od razu!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    MM13MM(2016-12-28)
  • @MM13MM - Za moje podatki też się bawią i się nie zamknę. Ciesze się, że jesteś takim osłem. Woda na młyn partyjniaków. Jesteś właśnie na takim poziomie jak chce PiS. Ciemnota. Mierny, bierny ale wierny. Mam 35 lat osiołku. Zapier... .. na podatki prowadząc firmę a takich jak Ty nierobów zamykałbym za poglądy. Suweren = społeczeństwo nie wyborcy PiS. Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. Faktycznie swój rozum ma bo jesteś w mniejszości. Słownik języka polskiego się kłania. Chociaż nie zrozumiesz.
  • @MM13MM - Gdyby nie ubecja to by Grecja była Szwecja. Komentator życia politycznego od siedmiu boleści. Przedmówca to emeryt i ubek. Pijak i złodziej. Bo każdy pijak to złodziej. Jakiś szeregowy bo tylko dałeś mu 2tys emerytury.
  • @MM13MM - Suweren = społeczeństwo. To, że wpajają Ci inaczej, znaczy, że rozumu za grosz.
Reklama