UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Ciekawski - Jest wolny rynek, nigdzie nie ma przymusu pracy. Nie rozumiem tego wiecznego płaczu jak to wam tam źle.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    23
    grillnabalkonie(2018-11-16)
  • Nam jest źle ?? Napisałem, że teraz jest mi dobrze. A czas tam był czasem straconym. I nie powinno się promować w żaden sposób gościa który dorabia się pałacyków, mercedesów ( krąży legęda, mit że i helikoptera) na okłamywaniu innych ( nie jest to pomówienie, bo zatrudniając mnie po prostu mnie okłamali) oraz dorabia się na naiwności i biedzie innych a władza samorządowa mu przyklaskuje i w tym pomaga. Jak?? A no tak, że np. tworzy specjalnie pod tą firmę strefę ekonomiczną, budynki w promocyjnych cenach, a media opisują jaki to "dobry wójek" dla naszego miasta. Dla czego w innej firmie można stabilnie i w miarę dobrze zarobić, a tu na św dostajesz wypłatę 1600 pln. I jak jest wolny rynek to można z pracownika wyciskać ile się da za jak najmniej?? Tylko powiedz czemu na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują złote góry, a dostajesz przysłowiową miskę ryżu, pracując tam ciężko rodzinę utrzymać (za samą wypłatę tylko stamtąd) od 10 go do 10 go a co dopiero odłożyć grosza. I co z tymi ukraińcami - prawda?? czy fałsz?? Znając firmę od środka jestem w stanie uwierzyć, że to prawda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    1
    Ciekawski(2018-11-16)
  • @Ciekawski - Jestes typowy " bo zatrudniając mnie po prostu mnie okłamali" !!!!No nie mogę bo zaraz parskne. Idz człowieku na swoje wtedy żaden pracodawca nie będzie ciebie "okradał "Zazdrosc zazdrość zawisc "bo słuchy chodza ze ma helikopter " No i co niech ma !!!!! Nie za twoje !!!!!(sory ale do takich to tylko w ten sposób )
Reklama