UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Ciekawski - Jestes typowy " bo zatrudniając mnie po prostu mnie okłamali" !!!!No nie mogę bo zaraz parskne. Idz człowieku na swoje wtedy żaden pracodawca nie będzie ciebie "okradał "Zazdrosc zazdrość zawisc "bo słuchy chodza ze ma helikopter " No i co niech ma !!!!! Nie za twoje !!!!!(sory ale do takich to tylko w ten sposób )
  • A co prawdę powiedzieli?? Rozmowa była konkretna minimum 2000 pln MUSI BYĆ, a było 1900 pln, 1700 pln, 1600 pln - prawdę powiedzieli?? Niech se ma 10 helikopterów - gdyby płacił to co obiecał nie wypominałbym mu tego - i napisałem że to mit i legenda. Nie pójdę na swoje, bo moja droga kariery jest przemyślana (i nie opiera się na własnej działalności), a praca tam była po prostu pomyłką - każdy popełnia błędy, najważniejsze potrafić je naprawiać i wyciągać wnioski. Ps. gdyby każdy miał własną firmę kto by pracował?? Przedsiębiorcy bez pracowników fizycznych i na odwrót nie istnieją. I jeszcze jedno gdyby mi wprost powiedziano o realnych zarobkach tam - pewnie nie steaciłbym roku (zawodowo), a oni nie mieli by takich opini w internecie i w rozmowach ze mną. I dodam jeszcze, że byłem solidny i w tych ich listach wydajności wywieszanych na tablicy byłem zawsze w pierwszej trójce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Ciekawski(2018-11-16)
  • Nie za moje?? To proszę o wyjaśnienie gdzie się podziały pieniądze z wypłat w których dostałem poniżej 2000 pln, tzn. różnica 2000 pln i wypłata która była niższa. W ciągu roku wyszło by około 1500 pln, a takich pracowników jak ja jest więcej. Teraz pracuję "u kogoś" i dostaję to co obiecali a nawet więcej, a na rozmowie wprost powiedzieli, że z oczekiwaną przezemnie stawką "czasem" może być problem, ale powinno być tyle. Nie muszę iść na swoje by wypracować to co oczekuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Ciekawski(2018-11-16)
Reklama