UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @SyroB - Ja zarabiam w Gdańsku 11000 PLN, więc 2 razy tyle co Ty prawie nie wyjeżdżając z kraju. .jak można pracować w UK za 1500GBP? Tragedia. .
  • Brawo ty. Jakos do Gdanska mnie nigdy nie ciągnęło. Luz psychiczny mnie tu trzyma. Zero cisnien. Zero biurokracji. Zero stresu. Nikt nie stoi nade mna, nikt nie drze ryja. Napisalem tylko ze za tak smieszne pieniadze ktore zarabiam w UK (niewiele powyzej najnizszej krajowej za 8 godzin dziennie) jestem w stanie utrzymac sie na normalnym godbym poziomie. Ja mam 10 minut do pracy z domu a ty? Godziny tygodniowo w aucie? Chcialbym mieszkac w Polace I zarabiac tylko 1500PLN które by starczyło na wszystko. Są plusy i minusy życia tu i tam. Ale wiem ze w Polsce byłbym I tak na emigracji (trómiasto, wawa, poznan lub wrocek), dlatego wole UK. Z dala od tej polityki, kleru i biurokracji. Pozdrawiam
  • Jak co opisałem. Ta tragedia starcza na wiele za niewiele wysiłku. 8h dziennie ;-p pozdrawiam
Reklama