UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie jestem entuzjastą przekopu i nigdy nie byłem. Uważam jednak, że skoro pracę zostały już tak mocno zaawansowane i wydano tyle pieniędzy, to należy przekop doprowadzić do końca, czyli do normalnej eksploatacji. Dziękuję Gienkowi za wszystkie wpisy, bo bardziej składanego i popartego dowodami wywodu dawno nie czytałem. Być może przekop nie będzie miał aż tak sprawczej roli w rozwoju Elbląga, ale na pewno nie zaszkodzi. Jednak, prócz przekopu należy też udrożnić Szkarpawę i Nogat, otworzyć śluzy na tej rzece, udrożnić Drużno i zbudować kolej nadzalewową w połączeniu z kolejową "obwodnicą" przez Nkowy Dwór Gd. Dopiero te wwzystkie inwestycje dadzą Elblągowi prawdziwą szansę rozwoju. Jeżeli przekop Mierzei jest początkiem tych wszystkich możliwości, to jestem mocno ZA.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Kubuś (2019-01-10)
  • Praktycznie kiedyś główne ramię Wisły-Nogat,jest obecnie jeziorem rynnowym,jest odcięta od Wisły śluzą w Białej Górze,podobnie Szkarpawa-śluza Gdańska Głowa.Obydwie te odnogi Wisły nie mają nurtu,przez co nie ma cyrkulacji wody w Zalewie Wiślanym.Jedyną rzeką po polskiej stronie z nurtem,to przybrzeżna Pasłęka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Prestidigitator(2019-01-10)
  • Jestem za ale przeciw?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Pisior(2019-01-10)
Reklama