UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdy czytam o planach jakie ma elbląski Ratusz mam wrażenie, że będziemy żyli 150 lat, by doczekać na ich realizację. Z niczym się nie spieszą, najprostsza decyzja to miesiące, a realizacja to lata. Zadziwia mnie niechęć obecnych wladz do zabudowy Srodmieścia, gdzie co krok to wolne place, by nie powiedzieć łąki i niechęć do umozliwienia młodym budowy domkow jednorodzinnych, co wielu skloniloby do pozostania lub osiedlenia się w Elblągu. Ale rozpoczynanie budowy domku za 200 tyś od kupna od Miasta dzialki za 200 tys, to nie jest na pewno dobra polityka Mam wrażenie, że obecne wladze Elblaga są typowymi urzędnikami chodzącymi do biura od 8 do 16 i aby do wyplaty. Żadnej koncepcji na rozwoj tego Miasta, żadnego patriotyzmu lokalnego. Tak różnia się od prezydentow Trojmiasta, jak Trojmiasto rozni się od Elbląga. A przecież Gdańsk jest tylko 4 x większy od Elbląga pod względem liczby ludności / oficjalnie /
  • Brak patriotyzmu lokalnego - bo tu sami napływowi ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Tomasz 85(2019-05-12)
Reklama