UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieszkałem XX lat na tzw. "Zachodzie" - rzygam tymi ebanymi marketami z najtańszą tandetą z toksycznego plastiku z Dalekiego Wschodu. .. rzygam tym "jedzeniem" (bo nie wiem jak to powoli nazwać - w mega promocji, ku uciesze gawiedzi - warzywa, które koło normalnej ziemi to nwet nie leżały, wyhodowane na jakiejś wacie szklanej, mięso napakowane antybiotykami bardziej niż pacjent na OIOM'ie i hormonami wzrostu. .. to jest mega SMUTNE, jak widzę, że moi rodacy idą ślepo w ten sam zaułek, w który prowadzą ich sieciowe market-korporacje. .. mam nadzieję jednak, że obudzimy się znacznie wcześniej - korzystając z doświadczenia ludzi na zachodzie, którzy to już przerobili. Nie macie bladego pojęcia, jak cieszą się jak dzieci ludzi z "Zachodu", którzy mogą tu kupić mleko od krowy, czy "brudną" uwaloną ziemią (to znak, że była w ziemi!!!) marchewkę. .. albo kupić buty czy garnitur "made in Poland" a nie "made in Bangladesh". .. nie macie pojęcia ludzie co macie, powtarzam to po stokroć. lidl, bied(r)a, tesco, kauf, carf. .. wyp. .. lać z Polski !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    5
    EmigrantPoPowrocie(2017-04-10)
  • Tylko niech Ci polscy handlowcy sprzedają porządny polski towar
  • @EmigrantPoPowrocie - Emigrant po powrocie ma rację. To ludzie z Zachodu doceniają nasze produkty, a my jak ślepcy lecimy załapać się na masówkę z nie wiadomo skąd. Na szczęście ja wiem jak powinien smakować dobry naturalny produkt i staram się przekazywać to moim bliskim.
Reklama