UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Broadway: oni wygrali bilety

Elbląg, Broadway: oni wygrali bilety

Koncert Galowy Broadway 2018 to już dwunasta impreza podsumowująca pracę dzieci i młodzieży uczęszczających na nasze zajęcia taneczne. Na ten specjalny wieczór planujemy wiele atrakcji, które na pewno wprowadzą w zachwyt widzów i pozostawią wiele wspaniałych wspomnień. Tegoroczna Gala odbędzie się w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu 19 czerwca o godz. 19:30. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś.

Widzowie będą mogli obejrzeć prezentacje w różnych stylach tanecznych (taniec klasyczny, współczesny, gimnastyka artystyczna, akrobatyka, latino solo, taniec towarzyski, zumba). Więcej przeczytasz  w tym artykule.
     
     Podwójne zaproszenia wygrali Maciej Mateja, Paweł Gniewkowski i Damian Zabłocki. Gratulacje, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
     UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
     
     ***
     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
     5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
     Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama