Wtorek 21-05-2019, imieniny Wiktora, Jana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2019-05-21 EOK: wygraj zaproszenie

  Elbląg. EOK: wygraj zaproszenie

  Do serca Mamy można trafić różnymi drogami i w różnym rytmie. Również w rytmie muzyki klasycznej, o co już 26. maja zadbają elbląscy kameraliści w towarzystwie Piotra Pławnera. W Sali Koncertowej ZPSM będziemy świadkami podróży nie tyle za jeden, co za setki uśmiechów Mam, wywołanych przez Orkiestrę i jednego z najwybitniejszych polskich skrzypków przełomu XX i XXI wieku. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie.

 • 2019-05-20 UEFA: wygraj bilety

  Elbląg. UEFA: wygraj bilety

  Wielki finał odbędzie się już 1 czerwca. Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na finał UEFA.

 • 2019-05-10 Uwaga konkurs: wyjątkowe Mamy mamy!

  Elbląg. Uwaga konkurs: wyjątkowe Mamy mamy!

  Wygraj dla Mamy voucher upominkowy do wykorzystania w SPA lub restauracji Hotelu Elbląg. Wyślij swoje zdjęcie z mamą i napisz, dlaczego jest wyjątkowa. Wszystkie zdjęcia i opisy opublikujemy na portEl.pl, a najfajniejsze uzasadnienie nagrodzimy. Czekamy na zgłoszenia do 23 maja.

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google

Sondaż portElu

 • 2019-05-20 KnO: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. KnO: ona wygrała zaproszenie

  „Wymarzony” – wzruszająca i pełna humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu przedpremierowo 21 maja w Multikinie! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-05-17 Światowid: oni wygrali bilety

  Elbląg. Światowid: oni wygrali bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Trzy kroki od siebie, Kraina cudów i Słodki koniec dnia? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-05-13 Włoska uliczka: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Włoska uliczka: oni wygrali zaproszenie

  W Elblągu, tuż pod Bramą Targową, powstała "włoska uliczka", czyli trzy miejsca, w których można spędzić dzień tak, jak w pięknej Italii. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na śniadanie, obiad i drinki z przekąskami. Sprawdź, czy wygrałaś/ -eś.

 • 2019-05-13 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Kraina cudów, Podły, okrutny, zły i Słodki koniec dnia? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-05-10 Opera: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Opera: oni wygrali zaproszenie

  Sezon transmisji z The Metropolitan Opera dobiega końca. Dziewięć przedstawień najznakomitszych twórców nowojorskiego teatru już za nami. Dziesiąta — zamykająca sezon opera Francisa Poulenca Dialogi karmelitanek już 11 maja o godz. 18 w kinie Światowid. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-05-09 Ona wygrała wejściówkę na Fitness Camp

  Elbląg. Ona wygrała wejściówkę na Fitness Camp

  Zajęcia Fitness Camp w ramach akcji Aktywuj się MOSiRem to zajęcia zmieniające tradycyjne postrzeganie fitnessu i treningu. Mogą one być idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz świetnym uzupełnieniem i urozmaiceniem treningu dla zaprawionych w bojach wyczynowców. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na najbliższe zajęcia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-05-08 DKF: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. DKF: ona wygrała zaproszenie

  Już w ten czwartek, 9 maja o godz. 19 w kinie Światowid odbędzie się majowe spotkanie DKF-u im. Andrzeja Munka. Tym razem na ekranie zagości film libańskiej reżyserki Nadine Labaki - "Kafarnaum". Obraz uhonorowano Nagrodą Jury w Cannes oraz najgłośniejszymi i najdłuższymi owacjami podczas ubiegłorocznego festiwalu!  Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-05-07 UEFA: oni wygrali bilety

  Elbląg. UEFA: oni wygrali bilety

  Od finału Ligi Mistrzów UEFA 2019 dzieli nas nieco ponad miesiąc. Który z piłkarskich gigantów wywalczy tytuł najlepszej drużyny? Multikino zaprasza na transmisje rozgrywek fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na wtorkowy (7 maja) i środowy 8 maja) mecz. Sprawdź,  czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-05-06 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  Akwen ten nazywany jest „podwodnym ogrodem raju”, a jednym z jego największych atutów pozostaje rafa koralowa, rozciągająca się na ponad 2 tysięcy kilometrów. Mowa o Morzu Czerwonym, które co roku przyciąga miliony turystów, a 7 maja przyciągnie do Teatru im. Aleksandra Sewruka elbląskich melomanów. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-05-06 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Praziomek", "Schyłek dnia" i "Iron Sky. Inwazja"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-04-29 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Praziomek, Schyłek dnia i After? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-04-29 UEFA: oni wygrali bilety

  Elbląg. UEFA: oni wygrali bilety

  Już od 5 marca Multikino zaprasza na transmisję rozgrywek fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. Wielki ekran, doskonała jakość dźwięku i obrazu, a do tego prawdziwe sportowe emocje i wrażenie, jakby uczestniczyło się osobiście w najważniejszych klubowych rozgrywkach roku! Tego nie można przegapić! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na mecze, które odbędą się 30 kwietnia i 1 maja. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-04-26 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 18 w sali koncertowej Ratusza Staromiejskiego w Elblągu odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Tym razem w programie usłyszymy sonaty pochodzące spod pióra włoskiego mistrza Gioacchino Rossiniego. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-04-23 Zacznij sezon z Nową Holandią! - Oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Zacznij sezon z Nową Holandią! - Oni wygrali zaproszenie

  Gigantyczna, niemal 30 - metrowa zjeżdżalnia, mini ścianka wspinaczkowa i pneumatyczna poduszka, ale i park linowy, małpi gaj, plac zabaw. A do tego mini zoo z kangurami, owcami, danielami czy królikami, a także ścieżka edukacyjna w lesie, ptaszarnia, replika posągów Moai, osada Wikingów czy dwór Króla Artura. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia, jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w regionie i kraju. Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu mamy dla naszych Czytelników do wygrania dwie wejściówki. Sprawdź, czy wygrałeś.

To kupisz w pasażu portElu

Modny Citroen C3 - HADM Gramatowski
Rabaty do 11 000 zł na auta z rocznika 2019 w
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM
ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski
Reklama