Sobota 17-11-2018, imieniny Elżbiety, Samueli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Elblążanie na Instagramie

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2018-11-15 Multikino: wygraj bilety

  Elbląg. Multikino: wygraj bilety

  W finale pierwszej części potężny czarnoksiężnik Gellert Grindelwald (Johnny Depp) został schwytany przez MKSZA (Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki) przy udziale Newta Scamandera (Eddie Redmayne). Niestety nikczemny Grindelwald spełnił swoją groźbę i uciekł z więzienia. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film.

 • 2018-11-15 Światowid: wygraj bilety

  Elbląg. Światowid: wygraj bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, Planeta Singli 2 i Winni? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google
Rek
 • 2018-11-15 ENEMEF: oni wygrali bilety

  Elbląg. ENEMEF: oni wygrali bilety

  ENEMEF: Minimaraton Fantastycznych Zwierząt to idealna propozycja dla fanów pełnego magii uniwersum serii Harry'ego Pottera: klimatyczny wieczór w stworzonym przez fenomenalną J.K. Rowling tajemniczym świecie czarnoksiężników. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-11-13 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Planeta Singli 2, Winni i Dziadek do orzechów i cztery królestwa? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-13 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  Już wkrótce na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako Ania i Tomek – pozornie niedobrana para, która jednak nie może bez siebie żyć. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych polskich aktorów: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-09 Opera: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. Opera: on wygrał zaproszenie

  10 listopada o godz. 18.55 Kino Światowid zaprasza na premierę sezonu w ramach transmisji na żywo z The Metropolitan Opera. Tym razem będzie to operowa adaptacja powieści Winstona Grahama i thrillera Alfreda Hitchocka - "Marnie". Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-11-09 Konkurs na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

  Elbląg. Konkurs na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

  11 listopada będziemy świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego nasz najnowszy quiz będzie poświęcony tej wyjątkowej rocznicy. Mamy też dla Was z tej okazji konkurs z nagrodami. Powodzenia! Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-08 Cyrk Vegas: oni wygrali bilety

  Elbląg. Cyrk Vegas: oni wygrali bilety

  W czwartek i piątek (8-9 listopada) przy ulicy Warszawskiej odbędzie się przedstawienie cyrkowe. W programie, który zaprezentuje cyrk Vegas, pokazy artystów ze wszystkich stron świata, pokazy zwierząt oraz występ klauna. Dla naszych Czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-11-05 Światowid: ona wygrała bilety

  Elbląg. Światowid: ona wygrała bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Bohemian Rhapsody, Dziadek do orzechów i 4 królestwa (2D) i Suspiria? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-11-05 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Pojawia się znikąd. I wszędzie tam, gdzie kobietom dzieje się krzywda. Nie stroni od brutalności, wyznając zasadę „oko za oko”. Multikino zaprasza na ekranizację słynnej powieści będącej kontynuacją cyklu książek Stiega Larssona. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-10-29 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Ocean ognia, Mała czarownica i Pierwszy człowiek? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-29 EOK: wygraj zaproszenie

  Elbląg. EOK: wygraj zaproszenie

  Od dyrygenckiej „dyktatury” woli partnerskie muzykowanie, a o sobie twierdzi żartobliwie, że jest „maestro na obcasach”. Mowa o Marcie Gardolińskiej, która 4 listopada zabierze elbląskich melomanów w podróż śladami kompozytorskich klasyków. Towarzyszyć jej będzie niezawodna Elbląska Orkiestra Kameralna i Matei Ioachimescu – jeden z najbardziej wyrafinowanych flecistów swojego pokolenia. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie.

 • 2018-10-26 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  Pojawia się znikąd. I wszędzie tam, gdzie kobietom dzieje się krzywda. Nie stroni od brutalności, wyznając zasadę „oko za oko”. Multikino zaprasza na ekranizację słynnej powieści będącej kontynuacją cyklu książek Stiega Larssona. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-10-25 ENEMEF: ona wygrała bilety

  Elbląg. ENEMEF: ona wygrała bilety

  ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to coroczne święto horrorożerców! W tym roku w ostatni piątek października miłośnicy mocnych wrażeń zobaczą na wielkim ekranie aż cztery mrożące krew w żyłach filmy grozy, które w ostatnich miesiącach weszły do kin, w tym przedpremierowy pokaz horroru "Suspiria". Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-10-23 Poranki: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. Poranki: on wygrał zaproszenie

  Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. W ten weekend dzieci o godz. 10.30 obejrzą bajkę Bing. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-10-22 Wojtek Justyna TreeOh: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Wojtek Justyna TreeOh: ona wygrała zaproszenie

  We wtorek (23 października) w Mjazzdze odbędzie się koncert zespołu Wojtek Justyna TreeOh! Tym razem podczas trasy koncertowej muzycy zaprezentują utwory z drugiej płyty Get That Crispy, której światowa premiera odbyła się we wrześniu tego roku. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Sprawdź, czy wygrałaś.

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Domena funkcyjna .com.pl
Hosting WWW BIZNES
Reklama