UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Olimpia

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google

Sondaż portElu

 • 2019-06-24 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Agent Kot, Laleczka i Krew Boga? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-06-17 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Krew Boga, Agent Kot i Tajemnice Joan? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-06-17 Broadway: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Broadway: ona wygrała zaproszenie

  Koncert Galowy Broadway 2019. czyli podsumowanie trzynastego sezonu Szkoły Tańca Broadway w Elblągu już 17 czerwca o godz. 17:30 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia.

 • 2019-06-17 Wygraj coś, co poprawi Ci humor

  Elbląg. Wygraj coś, co poprawi Ci humor

  Kilka lat temu brytyjscy naukowcy dowiedli, że przeprowadzka w pobliże terenów zielonych podwyższa zadowolenie z życia, a co najważniejsze efekt ten utrzymuje się przez lata. Dla porównania wygrana na loterii czy awans zwiększa ten poziom zaledwie na... pół roku! Później wszystko jest po staremu. Nie zawsze mamy możliwość, żeby rzucić wszystko i przeprowadzić się do lasu, czasami trzeba "szyć tak, jak materii staje". I właśnie tutaj z pomocą przychodzą rośliny balkonowe oraz rabatowe, które skutecznie poprawiają humor. Dla naszych Czytelników mamy trzy donice z kwiatami, które zostały ufundowane przez Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego. Sprawdź, czy wygrałeś. 

 • 2019-06-14 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  Która nuta jest do zagrania, a która do przemilczenia? Thomas Kalb nie ma takich wątpliwości i z każdego fragmentu partytury wydobywa to, co najwartościowsze. Nie inaczej będzie w czerwcu, gdy dyrygent poprowadzi Elbląską Orkiestrę Kameralną. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-06-14 Andrzej Poniedzielski: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Andrzej Poniedzielski: oni wygrali zaproszenie

  Andrzeja Poniedzielskiego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba – znany jest ze swego inteligentnego humoru i niezwykłego uroku osobistego roztaczanego na scenie. Na wieczór z artystą podczas 16. Letnich Ogrodów Polityki zapraszamy w sobotę, 15 czerwca, o godz. 20. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś/-aś.

 • 2019-06-13 Arkadiusz Jakubik: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Arkadiusz Jakubik: one wygrały zaproszenie

  Arkadiusz Jakubik z solowym projektem z płyty „Szatan na Kabatach” i Olaf Deriglasoff z projektem Cyrk Deriglasoff wystąpią przed publicznością Letnich Ogrodów Polityki w piątek, 14 czerwca, o godz. 20. Olaf Deriglasoff pojawi się na scenie także w projekcie Arka Jakubika. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-06-12 Jan Młynarski: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Jan Młynarski: oni wygrali zaproszenie

  Jan Emil Młynarski wystąpi po raz drugi na Letnich Ogrodach Polityki, tym razem z nowym projektem Warszawskiego Combo Tanecznego z płyty „Sto lat Panie Staśku!”, która powstała w setną rocznicę urodzin Stanisława Grzesiuka – ikony warszawskiej piosenki podwórkowej. Koncert odbędzie się 13 czerwca (czwartek), o godz. 20.  Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2019-06-10 KnO: ona wygrała bilety

  Elbląg. KnO: ona wygrała bilety

  „Oszustka” – pełna humoru opowieść z udziałem największych gwiazd Hollywood przedpremierowo 11 czerwca w Multikinie w Kinie na Obcasach. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-06-07 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Paskudy. Uglydolls, Pokemon. Detektyw Pikachu i Rocketman? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2019-06-07 EOK: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. EOK: on wygrał zaproszenie

  Muzyczna historia Europy to splot dziesiątek kompozytorów, setek melomanów i tysięcy kompozycji. Znaleźć do niej klucz to zadanie niełatwe, ale dla takiego solisty, jak Wojciech Waleczek, nie ma rzeczy niemożliwych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2019-06-01 Światowid: one wygrały bilety

  Elbląg. Światowid: one wygrały bilety

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Paskudy. Uglydolls, Herezja i Dzień czekolady? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2019-05-31 Dzień Dziecka: oni wygrali zaproszenie lub książkę

  Elbląg. Dzień Dziecka: oni wygrali zaproszenie lub książkę

  Wyślij najbardziej zwariowane zdjęcie ze swoimi dziećmi i wygraj wejściówki do Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia lub książki dla dzieci. Wszystkie zdjęcia opublikujemy na portEl.pl. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 31 maja.

 • 2019-05-30 UEFA: on wygrał bilety

  Elbląg. UEFA: on wygrał bilety

  Wielki finał odbędzie się już 1 czerwca. Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na finał UEFA. Sprawdź, czy wygrałeś.

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
Reklama