Sobota 26-05-2018, imieniny Filipa, Pauliny. Dzień Matki
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Elblążanie na Instagramie

Regulamin konkursów portElu

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkursy organizowane na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl nie są grami losowymi w rozumieniu art. 2 ustęp 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych i zakładach wzajemnych.
2. Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i warunki uczestnictwa w konkursach, które uczestnik akceptuje poprzez wysłanie zgłoszenia.

§ 2. UCZESTNICY

1. W konkursach nie mogą brać udziału pracownicy firmy BUI SOFTEL, wydawcy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl oraz członkowie ich rodzin.
2. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika zgodnie z przepisami ustawy z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883). Organizatorzy informują uczestników konkursu, że ich dane osobowe będą publikowane na stronie internetowej www.portEl.pl i przekazywane sponsorowi konkursu tylko i wyłącznie na potrzeby danego konkursu.

§ 3. ZGŁOSZENIA

1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.

§ 4. NAGRODY

1. Nagrody w konkursach Elbląskiej Gazety Internetowej www.portEl.pl przyznawane są Czytelnikom, wg zasad ustalanych i podawanych w treści indywidualnie dla każdego konkursu.
2. Potwierdzenia wygranej i sposób odbioru nagrody wysyłane są drogą mailową.
3. Lista laureatów konkursu publikowana jest na stronie internetowej www.portEl.pl .
4. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
5. Odbiór nagród rzeczowych powinien nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty rozstrzygnięcia konkursu.
6. Wyjątek stanowią konkursy, w których nagrodą są bilety do kina lub teatru. Wówczas laureat konkursu odbiera nagrodę osobiście w kasie kina lub teatru po okazaniu dowodu tożsamości i we wskazanym przez organizatora terminie, innym niż określa to niniejszy regulamin.
7. Nagrody nieodebrane we wskazanym przez organizatora terminie nie będą wydawane.
8. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają wymianie.

Wydawca Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl

Aktualne konkursy

 • 2018-05-25 Wygraj "Magazyn Elbląski"

  Elbląg. Wygraj "Magazyn Elbląski"

  Ukazał się najnowszy numer „Magazynu Elbląskiego”, w którym można m.in. przeczytać ciekawą historię o Elblągu w wojennym przełomie o tym, co wspólnego z naszym miastem miał słynny podróżnik Tony Halik i o tym, jak wyglądała twierdza Malbork.

 • 2018-05-25 Światowid: wygraj zaproszenie

  Elbląg. Światowid: wygraj zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Futrzaki ruszają na ratunek" i "Prawdziwa historia"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.

 • 2014-07-02 FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Elbląg. FotoreportEl: rób zdjęcia lub filmy i wygrywaj

  Trwa comiesięczny konkurs na zdjęcia lub filmy reportażowe, których tematyka  powinna dotyczyć Elbląga oraz terenu byłego województwa elbląskiego. Wartości artystyczne filmu/zdjęcia bierzemy pod uwagę w drugiej kolejności. Liczy się przede wszystkim zwarty w nim przekaz. Muszą one nosić charakter reportażowy - przedstawiać ujęcia, które intrygują, fascynują, niepokoją, alarmują, irytują lub po prostu dokumentują jakieś wydarzenie.

 • 2010-03-12 Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Elbląg. Teraz Ja: pisz i wygrywaj

  Zapraszamy Czytelników do wyrażania własnych opinii, dzielenia się różnymi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi naszego miasta. W dziale Teraz Ja mogą znaleźć się teksty, fotoreportaże i filmiki. Na ich autorów czekają nagrody pieniężne.

 • 2006-09-01 Lapidarium

  Elbląg. Lapidarium

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nieustającym, comiesięcznym konkursie na najciekawsze zdjęcie upamiętniające stare detale architektoniczne Elbląga.

 • 2006-09-01 Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Elbląg. Konkurs na "Fotkę miesiąca"

  Trwa nieustający, comiesięczny konkurs na zdjęcia tematycznie związane z regionem elbląskim.

Google
Rek

Sondaż portElu

Szkoła Podstawowa w Żurawcu
Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu
Szkoła Podstawowa w Pogrodziu
 • 2018-05-25 Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. W ten weekend dzieci o godz. 10.30 obejrzą przygody Basi a o godz. 12 Psiego patrolu. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). Sprawdź, czy wygrałaś.  

 • 2018-05-25 Mamy portEl: oni wygrali kwiaty

  Elbląg. Mamy portEl: oni wygrali kwiaty

  Już w sobotę święto wszystkich mam. I choć powinniśmy pamiętać o nich na co dzień, tego dnia odwiedźmy je z kwiatami. Która mama ich nie lubi? Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dziesięć kwiatów doniczkowych z Gospodarstwa Ogrodniczego Piotra Zimińskiego. Sprawdź, czy wygrałeś. 

 • 2018-05-24 UEFA: on wygrał zaproszenie

  Elbląg. UEFA: on wygrał zaproszenie

  Już 26 maja na ekranie Multikina transmisja finału Ligii Mistrzów. Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to spotkanie. Sprawdź, czy wygrałeś. 

 • 2018-05-23 Sea Park Sarbsk: oni wygrali zaproszenia

  Elbląg. Sea Park Sarbsk: oni wygrali zaproszenia

  Szukasz wyjątkowego miejsca do zabawy dla całej rodziny? Wybierz się do Sea Park w Sarbsku! Położony kilka kilometrów od Łeby kusi nie tylko największym fokarium w Polsce, wodnym show, multimedialnymi pokazami, ale i całą masą atrakcji, zarówno dla tych małych, jak i tych dużych. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-05-22 EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. EOK: ona wygrała zaproszenie

  Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na koncert, z udziałem pięknej solistki i niezwykłego instrumentu. Melomani wysłuchają brzmienia fletni pana, na której zagra Andreea Chira z Rumunii. Koncert odbędzie się 24 maja o godz. 19 w sali koncertowej ZPSM w Elblągu. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-05-21 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: "Prawdziwa historia", "Traktorek Florek" i "Nasze najlepsze wesele"? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdż, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-05-21 Multikino: on wygrał bilety

  Elbląg. Multikino: on wygrał bilety

  O „Avengers: Wojna bez granic” z pewnością można powiedzieć, że jest to wydarzenie w historii kina bez precedensu. Spektakularne starcie na śmierć i życie, przygotowywane od dekady i obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-05-18 Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Elbląg. Poranki: ona wygrała zaproszenie

  Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. W ten weekend dzieci o godz. 10.30 obejrzą przygody Basi a o godz. 12 Psiego patrolu. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie (rodzic+dziecko). Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-05-16 Sea Park Sarbsk: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Sea Park Sarbsk: oni wygrali zaproszenie

  Szukasz wyjątkowego miejsca do zabawy dla całej rodziny? Wybierz się do Sea Park w Sarbsku! Położony kilka kilometrów od Łeby kusi nie tylko największym fokarium w Polsce, wodnym show, multimedialnymi pokazami, ale i całą masą atrakcji, zarówno dla tych małych, jak i tych dużych. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

 • 2018-05-14 Multikino: ona wygrała bilety

  Elbląg. Multikino: ona wygrała bilety

  „Tully” to obyczajowa komedia z fantastyczną kreacją Charlize Theron w roli matki-suberbohaterki. Pojawienie się w jej domu pełnej energii i tajemniczej niani wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Zabawne sytuacje i dowcipne dialogi gwarantują doskonałą zabawę, ale też zachęcają do refleksji… Multikino zaprasza na premierowe seanse już od 11 maja. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Sprawdź, czy wygrałaś.

 • 2018-05-11 Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Elbląg. Światowid: oni wygrali zaproszenie

  Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Avengers: Wojna bez granic (dubbing), Avengers: Wojna bez granic (napisy) i Kaczki z gęsiej paczki? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałeś.

 • 2018-05-11 Opera: one wygrały zaproszenie

  Elbląg. Opera: one wygrały zaproszenie

  Kino Światowid zaprasza na ostatnie spotkanie w ramach cyklu transmisji z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Na zakończenie sezonu 12 maja o godzinie 18:55 widzowie obejrzą premierowy spektakl "Tak czynią wszystkie albo szkoła kochanków' ("Cosi fan tutte") Mozarta. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

To kupisz w pasażu portElu

Czapka z nadrukiem
Ręcznik z haftem
POLO z HAFTEM
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Reklama