Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Opera: one wygrały zaproszenie

Elbląg, Opera: one wygrały zaproszenie

W ramach cyklu transmisji z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku 24 lutego o godz. 18:30 kino Światowid zaprasza na transmisję „Cyganerii” Giacomo Pucciniego. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś.

W jednej ze swoich najsłynniejszych oper Giacomo Puccini przedstawił historię ubogiej, chorej na suchoty hafciarki Mimi, która poznaje biednego poetę, Rodolfa. Opera Pucciniego jest romantycznym przedstawieniem biednej, ale radosnej paryskiej cyganerii zamieszkującej poddasza kamienic Montamartre’u. W „Cyganerii” momenty beztroskiej zabawy przyjaciół z poddasza: poety, malarza, muzyki i filozofa przeplatają się z momentami, w których mówi się o chorobach, śmierci i upodleniu ubogich ludzi.
     W rolach ubogiej pary zakochanych wystąpią Sonya Yoncheva i Michael Fabiano. W ubiegłym sezonie wcielili się oni w parę nieszczęśliwych kochanków w „Traviacie”.
     
     Przedstawienie trwa około 2 godzin i 55 minut (w tym dwie przerwy)
     
     Podwójne zaproszenie wygrały: Stanisława Kuczmarska i Alina Leszczyńska. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
     ***
     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Płyn do mycia i dezynfekcji
Pieczątki Firmowe
Clinex Dispersion Soft
Pieczątki Trodat