UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • admin Mam głębokie przekonanie, graniczące z pewnością, że te wszystkie negatywne wpisy pochodzą od jednej osoby. Na takie nieprzychylne oceny najczęściej ważą się ludzie, którzy sami nic w życiu istotnego nie zdziałali.
  • @admin - Skoro jesteś adminem czyli szefem portelu i masz wgląd w IP to zrozumiałe że masz podgląd we wpisy indywidualne i co z tego? Opinie jak opinie, a są prawdziwe więc po co się podniecasz? Jedna osoba pisze? Jesteś pewny specu? Przecież wielu może pisać z jednego IP "jasnowidzu" nawet na odległość hłe hłe hehe
  • Ja tam u admina nie widzę, w przeciwieństwie do ciebie anonimku, specjalnego podniecenia. W kwestii IP teoretycznie masz rację, ale jeśli z tego samego adresu pochodzą takie same opinie, to nie jest to przypadek. Ktoś najwyraźniej ma jakiś problem z panią Szkolnicką. Gostek pisze o jakichś literówkach i błędach, ale z jakiegoś powodu ich nie wymienia. Chyba żeby się samemu nie skompromitować. Pochwal się cwaniaczku swoimi dokonaniami. Tak się składa, że jestem polonistą. Chętnie się nad nimi poznęcam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    znaffca(2017-12-25)
  • admin Drogi Panie/Droga Pani, akurat dzisiaj mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż analizowanie logów z numerami IP. Wystarczy spojrzeć na styl poszczególnych wpisów. Prawdopodobieństwo, że więcej niż jedna osoba pała taką nieskrywaną niechęcią do autorki tego tekstu bliskie jest zeru.
  • @znaffca - 'znawco' po prostu lubię się pastwić nad 'jakością' portela i ludzi którzy błędnie kogoś wynoszą na ambonę a nie powinni bo tekst autorki na tej stronie ujawnia jej 'jakość' którą niektózy w komentah wychwalają;-D a błędy to sam sobie znajdz w tekście, leniu. chyba sam nie wiesz o czym mowa skoro ich nie widzisz 'polonisto' haha ale beka!
  • @znaffca - "Gostek pisze o jakichś literówkach i błędach, ale z jakiegoś powodu ich nie wymienia. " Z czego ty piszesz ze tego nie widzisz w teksćie? z butelki po mleku? czytałeś tekst? jak pełno jest właśnie literówek i co łyso ci??? czepiaku bez pokrycia? ale beka;-D
  • Skoro jest "jak pełno", to wskaż chociaż jedną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    znaffca(2017-12-25)
Reklama