UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda tylko, że ten koncert przeznaczony był dla wybranych szkół !!! Bardzo chciałam iść z uczniami, ale poinformowano mnie, że nie mogę. .. .Szkoda
  • "dla wybranych szkół"?, przepraszam czy może pani/pan powiedzieć kto i w jaki sposób poinformował że nie możesz ?
  • To niestety prawda. Ja także usłyszałam, że nie możemy. Mało sympatycznie. Ciekawi mnie kryterium doboru uczestniczących szkół i klas.
  • koncert był dla "wybranych dzieci" których to opiekunowie oraz rodzice, wyrazili chęć uczestnictwa w tak fajnym dla malucha "widowisku", a jeśli drogie Panie zbyt późno obudziłyście się by dołączyć to tego grona, wraz ze swoimi wychowankami. Ubolewam bo moje dzieciaki świetnie się bawiły. Następnym razem radze szybciej się decydować bo ilość miejsc jest ograniczona : )
  • Pani podczas rozmowy telefonicznej nie informowała o braku miejsc tylko zapytała z jakiej szkoły jesteśmy i poinformowała o tym, że mogą uczniowie z klas zintegrowanych itp. Proszę mi czegoś nie wmawiać, bo wiem dobrze co słyszałam.
Reklama