UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • komentarze są smutnym przykładem, kiedy ze swojej ignorancji robi się zaletę. Modne jest nie znać się na sztuce i obwiniać autora za to. Zamiast poczytać, pooglądać nawet w wikipedii, Co autor chciał przekazać? A chociażby to, że wszyscy żyjemy wśród odpadków: kultury, nauki, polityki itd. Nawet mówi się o młodych małżeństwach, że są już na "własnych śmieciach". Mogą być te śmieci na swój sposób ciekawe i oryginalne. Trzeba się trochę tylko wysilić, skupić i pomyśleć. Po prostu wystawy tak jak książki trzeba czytać ze zrozumieniem i oglądać za zrozumieniem.
  • jesli to ma byc jezyk symboli to odbieram to jako spowiedz autora szukajacego rozgrzeszenia, zrozumienia tego czego on jest swiadkiem, rodzaj terapii i introspekcji bla bla bla. .. .mozna wymyslac bez konca Spotyka syty glodnego. Glodny mowi masz zjedz prazony ryz. Syty odpowiada nie dziekuje, nie najjem sie tym ryzem. Jest pusty i suchy. To wlasnie autor wystawy jest tym glodomorem :) wedlug mojej interpretacji
  • uzupełnienie do poprzedniego: - Introspekcja (łac. introspectio) oznacza dosłownie „wgląd w siebie”, „badanie wnętrza”. Introspekcja to samoobserwacja, dlatego może być wykorzystana podczas różnych form psychoterapii jako element procesu leczenia. Introspekcja polega na „przyglądaniu się sobie”, swoim myślom, uczuciom, emocjom, obawom, lękom i przemyśleniom. Analiza własnych stanów psychicznych umożliwia niejednokrotnie dotarcie do źródeł konfliktów i zrozumienie mechanizmu patologicznych reakcji. ..
Reklama